Jak zwiększyć skuteczność reklam internetowych?

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 22 wrz 10:00 do 22 wrz 11:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Wykorzystanie reklam w internecie nie przekłada się na zwiększenie liczby klientów i zleceń? Sprawdź co robisz źle i jak poprawić skuteczność swoich działań.


Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet.Podczas szkolenia dowiesz się:

  • jaki jest cel reklam,
  • jakie wyróżniamy formaty reklam,
  • co decyduje o skuteczności reklamy,
  • jak analizować skuteczność reklam,
  • z jakich elementów składa się idealna reklama,
  • na czym polegają kampanie inteligentne - czym są i gdzie możesz je spotkać.


Warsztaty poprowadzi Jakub Pustuła - certyfikowany specjalista ds. marketingu internetowego. Doradca Google w programie Firmy Jutra, w ramach którego wspiera przedsiębiorców rozwijając ich wiedzę i kompetencje w obszarze marketingu internetowego oraz rozwiązań chmurowych. Od 2017 roku obsługuje firmy w zakresie analityki, pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii w Google Ads. Posiada komplet certyfikatów Google Partners.

Organizator i partnerzy

Organizatorem warsztatów jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego w partnerstwie z inicjatorami programu "Firmy Jutra": Google, Polskim Funduszem Rozwoju i Chmurą Krajową.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia wraz z dalszą instrukcją logowania do wirtualnego pokoju.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Jak zwiększyć skuteczność reklam internetowych?, 22.09.2022 r., godz. 10.00-11.30.
już niedostępne -