Różne style myślenia a skuteczna komunikacja w biznesie - Festiwal FRIS®

location icon
ŚNIADECKICH 17 ul.Śniadeckich 17, Warszawa
calendar icon
Od 26 paź 9:30 do 26 paź 12:00

Dobra komunikacja jest kluczem do powodzenia w biznesie. Jej skuteczność w dużym stopniu decyduje o tym, jak jesteś postrzegany przez współpracowników, szefów i klientów.

Czy zauważyłeś, że czasem trudno jest Ci nadążyć za klientem który chce jak najszybciej "dojść do brzegu" nie słuchając Twoich szczegółowych analiz? 
A może masz całkiem inaczej - gdy Ty jesteś już na etapie działania Twoi współpracownicy wciąż zadają dziesiątki szczegółowych pytań o cel, proces, kierunek….
A może jesteś osobą, która ma mnóstwo doskonałych pomysłów i problem ze zrozumieniem ze strony szefów i współpracowników, którzy oczekują od Ciebie analitycznej pracy nad jednym idealnie wypracowanym rozwiązaniem.
A może nic tak Cię nie drażni jak pytania o wstępne konkluzje, gdy Ty jeszcze wciąż analizujesz temat.


Ten warsztat jest dla Ciebie jeżeli:

 • zauważyłeś, że takie sytuacje mają wpływ na Twoje relacje, Twoją satysfakcję z pracy lub Twoje powodzenie w biznesie i chciałbyś to zmienić.
 • chciałbyś wiedzieć, jak sobie lepiej poradzić z wyzwaniem skutecznej komunikacji w relacjach ze współpracownikami, zespołem, szefem lub klientem.
 • chciałbyś być bardziej skutecznym w komunikacji biznesowej.
 • zadajesz sobie czasem pytanie, co daje większą szansę na skuteczną komunikację w biznesie.

Jeżeli:

 • zarządzasz zespołem lub jesteś członkiem zespołu i oczekuje się od Ciebie współpracy w ramach hasła "team work".
 • pracujesz w tzw. usługach konsultacyjno-doradczych lub jesteś prawnikiem i Twoje dobre zrozumienie klienta i Ciebie przez klienta jest niezbędne w Twojej pracy.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Udział w warsztatach pozwoli Ci:

 • wstępnie zdiagnozować Twój styl myślenia i znaleźć odpowiedź na pytanie, jakie są jego mocne strony i gdzie kryją się "długie ogony", które mogą Ci utrudniać skuteczną komunikację.
 • ustalić jak najlepiej wykorzystać mocne strony Twojego stylu myślenia dla zwiększenia skuteczności komunikacji.
 • uczulić, na co zwracać uwagę w komunikacji z osobami reprezentującymi inny styl myślenia albo reprezentującymi taki sam jak Twój styl myślenia.
 • zastanowić się nad mocnymi stronami Twojego zespołu i na co powinieneś zwrócić większą uwagę jako jego szef.
 • zdiagnozować co wnosisz do zespołu lub Twoich relacji biznesowych.


UWAGA! W trakcie warsztatu będzie można wygrać jeden, pełen raport FRIS wraz z sesją rozwojową u Certyfikowanego Trenera FRIS®.


To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS®" - akcji, w ramach której 25 i 26 października 2019 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal


Warsztaty poprowadzą:

Małgorzata Chruściak - adwokat, praktykujący mentor i aspirujący coach, prawnik z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy w renomowanych międzynarodowych kancelariach, certyfikowany trener FRIS®. Małgorzata ma duże praktyczne doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem oraz przeprowadzaniu zespołu przez zmianę.  Jest bardzo dumna z tego, co usłyszała ostatnio od jednego ze współpracowników - "Jesteś takim doświadczonym prawnikiem a tak łatwo jest się z tobą dogadać"
  Ewa Szumlak - trener biznesu i rozwoju osobistego, coach kariery, certyfikowany trener FRIS®, z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu własną firmą. Na szkoleniach i spotkaniach pomaga osobom uwierzyć w siebie, odkrywać mocne strony i talenty. Motywuje, inspiruje do działania i spełniania marzeń, wskazuje zasady budowy własnego biznesu, wspiera w obszarze rozwoju kariery. Jest także pasjonatką myślenia wizualnego, uczy sketchnotingu, czyli robienia rysunkowych notatek i flipów. Jej siłą jest wrodzony optymizm, entuzjazm, pozytywna energia i radość z życia, wg metodologii FRIS® w stylu myślenia jest Partnerem, a w stylu działania Działaczem. Jej celem i mottem życiowym są słowa Mae West "Żyje się tylko raz, ale jeśli żyje się dobrze, to ten raz wystarczy…"


Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer 666 350 718 lub wyślij mail na adres ewa.szumlak@gmail.com - odpowiemy chętnie na wszystkie pytania.


Fanpage: https://www.facebook.com/alekariera

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet normalny

dostępnych: 0

Wyprzedane 40,00 zł Wyprzedane