Skuteczna sprzedaż Twoich usług

location icon
Brain Up 3 maja 36/5, Katowice
calendar icon
Od 20 lis 9:00 do 21 lis 16:00
ticket icon
Od 500,00 zł

Szkolenie sprzedażowe z Łukaszem Fiuczyńskim 💸

Jakby to było nie mieć oporów przed otwartym i nieskrępowanym mówieniem o swoich usługach i o sobie, jako przedsiębiorcy ? Jakby to było poprzez jakość swoich wystąpień publicznych mieć realny wpływ na zysk i rozwój swojej firmy?

Zdobywanie klientów to bez wątpienia jedno z trudniejszych zadań współczesnego biznesu. Szczególnie usługi rozwojowe, które w porównaniu do fizycznych produktów są mało namacalne, wymagają wytężonej pracy sprzedażowej. Wśród wielu trenerów panuje przekonanie, że sprzedaż to zło, przecież "nie po to zostawałem trenerem, by sprzedawać". Jednak bez aktywnych działań sprzedażowych pozyskanie intratnych zleceń może być bardzo trudne. Jak się tego nauczyć? Sprawdź :)

Szkolenie przeznaczone jest dla trenerów, coachów, psychologów, logopedów, pedagogów specjalnych, nauczycieli i wychowawców.


🔹🔹🔹 Koszt 7 godzinnego warsztatu to 500 zł. 🔹🔹🔹


⚠️ W pakiecie taniej ⚠️


Zapraszamy Cię także na szkolenie:

- z improwizacji (100 zł) https://app.evenea.pl/event/impr0/

- z emisji głosu (100 zł) https://app.evenea.pl/event/emisj4glosu/


Dobierz do zestawu i zapłać:

1. Za improwizację i emisję głosu - 180 zł

2. Za impro, emisję i sprzedaż - 599 zł!


Poznaj naszego Trenera:
🔹 Łukasz Fiuczyński - przedsiębiorca, trener, mówca, a przede wszystkim praktyk sprzedaży oraz wystąpień. Posiada ponad 18-letnie doświadczenie w sprzedaży. Umiejętności handlowe zdobywał pracując na stanowiskach handlowca, kierownika, głównego specjalisty ds. rozwoju sprzedaży i menedżera rynku sprzedaży. Od 12 lat związany z branżą szkoleniową. Współautor 11-dniowej Akademii Handlowca B2B, Wicemistrz Polski w wystąpieniach publicznych organizacji Toastmasters International (2021r.) Autor podcastu o komunikacji i wystąpieniach publicznych "Mówić każdy może". Regularnie publikuje artykuły eksperckie w magazynach branżowych Szef Sprzedaży i As Sprzedaży

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Skuteczna sprzedaż Twoich usług
już niedostępne 500,00 zł -
  Pakiet: Improwizacja i Emisja głosu
już niedostępne 180,00 zł -
  Pakiet: Improwizacja, Emisja głosu i Sprzedaż
już niedostępne 599,00 zł -