Finanse i Inwestycje IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

STREFA WSPÓŁPRACY: ‘SKILLS MEET IDEAS’ | Startup Poznań 2019

location icon
Międzynarodowe Targi Poznańskie ul. Głogowska 14, Poznań
calendar icon
Od 8 maj 16:00 do 8 maj 18:00

W ramach Startup Poznań 2019 wraz z Poznańskim Parkiem Nukowo-Technologicznym zapraszamy do "STREFY WSPÓŁPRACY: 'SKILLS MEET IDEAS' !"

"Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. Jeśli chcesz zajść daleko, idź w grupie".

Zgrany i wszechstronny zespół to podstawa dla rozwoju każdego pomysłu.


STREFA WSPÓŁPRACY: 'SKILLS MEET IDEAS' to przestrzeń, w której spotkają się ze sobą pomysły, umiejętności i pieniądze, aby zainicjować nawiązanie relacji potrzebnych do stworzenia kompetentnego zespołu startupowego.

Szczególnie zapraszamy osoby chcące znaleźć co-foundera:

  • Zainteresowane współpracą z biznesem (posiadające np. patenty, pomysły na biznes, technologie, wyniki badań z potencjałem do komercjalizacji)
  • Mogące wesprzeć rozwój produktu (np. projektanci, programiści, marketingowcy, social media ninja, sprzedawcy, prywatni inwestorzy, aniołowie biznesu)

Zaplanowaliśmy tez czas na nieformalne, luźne rozmowy. 

Pamiętaj, żeby się zapisać i zagwarantować sobie miejsce na Strefie Współpracy. 

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu MERLIN. Projekt otrzymał finansowanie z unijnego programu badawczo-innowacyjnego "Horyzont 2020" w ramach umowy o dotację nr 780460.


Prowadzący STREFĘ WSPÓŁPRACY: 'SKILLS MEET IDEAS'-

Maciej Nowak

Miłośnik i trener Design Thinking. Przeprowadził warsztaty dla ponad 5000 uczestników w 7 krajach. Techniki, wiedzę i wiarę w siłę pracy grupowej na co dzień wykorzystuje w kierowaniu Zespołem Kreowania Innowacji w Poznańskiem Parku Naukowo-Technologicznym. Absolwent Biznesu Międzynarodowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W wolnym czasie uwielbia podróżować i odkrywać nowe smaki.

Anna Padewska

Od 8 lat współtworzy i realizuje programy skierowane do start-upów oraz osób zainteresowanych projektowaniem usług. Specjalizuje się w tematach związanych z Design Thinking, modelami biznesowymi i pracą zespołową. Posiada wieloletnie doświadczenie w moderowaniu procesów grupowych. Obecnie pracuje z firmami w oparciu o autorski warsztat, który pozwala określić cele i wartości firmy przy pełnym zaangażowaniu wszystkich pracowników, tak aby wspólnie obrane kierunki budziły entuzjazm i zaangażowanie zespołu. Wierzy, że innowacje powstają w środowisku, gdzie przenikają się sprawnie działające procesy i dobre relacje międzyludzkie. Absolwentka Ekonomii (UEP) oraz Psychosomatyki i Somatopsychologii (SWPS).


WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE Startup Poznań 2019

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!


❗️ Uwaga! Aby wziąć udział w warsztacie niezbędne jest zarejestrowanie się na platformie Evenea ORAZ wypełnienie formularza rejestracyjnego. ❗️* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na warsztat
już niedostępne -