Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

Six Sigma - Green Belt szkolenie ONLINE - Lynsky Solutions

location icon
Lynsky Solutions Rydlówka 5, Kraków
calendar icon
Od 14 gru 9:00 do 20 sty 16:00
ticket icon
Od 4 907,70 zł

Cel szkolenia :

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestnika z metodą Six Sigma. Kursant szczegółowo zapoznaje się z algorytmem DMAIC, poznaje i potrafi zastosować najważniejsze narzędzia dla każdego kroku. Uczestnik jest w pełni przygotowany do aktywnego uczestnictwa w pracach zespołu doskonalącego Six Sigma i samodzielnego poprowadzenia prostego projektu Six Sigma.

Profil uczestników

Szkolenie adresowane jest do pracowników działów jakości, produkcji, inżynierów jakości, produkcji, procesów, kierowników, brygadzistów, liderów, mistrzów oraz wszystkich osób chcących aktywnie uczestniczyć w projektach Six Sigma.

Certyfikaty
Uczestnicy otrzymują rejestrowany Certyfikat Six Sigma Green Belt wydawany przez LQcert.

Forma szkolenia:

Szkolenie online na żywo

Czas trwania szkolenia:

Pełne szkolenie trwa 48 godzin - 6 dni szkoleniowych.

Sesja 1 Moduł I-II: 14-15-16 grudzień 2020

Sesja 2 Moduł III: 18-19-20 styczeń 2021


W cenę wliczono:

  • Udział w szkoleniu online
  • Certyfikaty
  • Materiały szkoleniowe

SZKOLENIA ON-LINE na żywo w Lynsky Solutions

Nasze rozwiązania technologiczne oparte są na zaawansowanym oprogramowaniu łączącym streamingowanie treści video i audio, chat, elementy webinaru i platformę e-learningową tworząc w pełni funkcjonalne i potężne narzędzie współpracy dla uczestników szkoleń.

Jakie korzyści daje szkolenie on-line?
Zajęcia prowadzone są na żywo przez trenerów w wirtualnej klasie umożliwiając pełną interakcję uczestników z trenerem. Dzięki temu w szkoleniu możesz wziąć udział w sposób wygodny dla siebie, z dowolnego miejsca, znacząco oszczędzając czas na podróże i oczywiście koszty związane podróżą i pobytem w hotelu.

Dodatkowo zyskujesz rozbudowaną możliwość kontaktu z trenerem po szkoleniu. Jeśli będziesz miał pytania lub będziesz chciał dopytać o trudniejsze kwestie, będziesz mógł to zrobić.
Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

W szkoleniu on-line na żywo nic Cię nie omija. Wykonujesz w ciekawy sposób ćwiczenia i warsztaty, dyskutujesz i dzielisz się doświadczeniem, czyli jesteś aktywnym uczestnikiem.

Harmonogramy oraz programy innych szkoleń znajdziesz na stronie Lynsky Solutions: http://www.lynskysolutions.pl/index.php/szkolenia-...

Naszych klientów zainteresowały także szkolenia:


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Tutaj zgłosisz swoje uczestnictwo w szkoleniu Six Sigma - Green Belt Rejestracja na szkolenie ONLINE Six Sigma- Green Belt

Tutaj zgłosisz swoje uczestnictwo w szkoleniu Six Sigma - Green Belt

20 Stycznia 2021, 16:00 4 907,70 zł