Siwy dym czy uduchowiona transformacja - Babki w Kurorcie

location icon
Teatr Atelier Mamuszki 2, Sopot
calendar icon
Od 4 mar 14:30 do 4 mar 15:30

 Kolejny temat tabu, z którym kobiety mierzą się często w samotności i w niewiedzy o tym przez co przechodzą. Co dzieje się z naszymi hormonami w okresie menopauzalnym? Jaki to ma wpływ na nasze zdrowie? Jak postrzeganie klimakterium w kontekście społecznym wpływa na nasze zdrowie psychiczne? Jak pomóc sobie i innym osobom przechodzącym przez okres okołomenopauzalny.

Wykład poprowadzi dla Was Milena Kabatnik. Pani Doktor jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie. Doświadczenie zabiegowe zdobywała również w Oddziale Patologii Ciąży Szpitala Bielańskiego w Warszawie i w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Medicover. W 2021 złożyła Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Od 2018r. pracuje w Telefonie Zaufania Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. W 2022 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Seksuologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, oddział w Sopocie. Od tego czasu również pracuje na terenie Trójmiasta. Z zamiłowania pozazawodowego jest podróżniczką, edukatorką i trenerką umiejętności miękkich, z tego względu udziela się prowadząc różnego typu warsztaty i wykłady w tematyce okołomedycznej. Prywatnie młoda żona i mama, od niedawna Trójmieszczanka. Jej głównymi obszarami zainteresowania jest endokrynologia ginekologiczna w szczególności ginekologia wieku dziecięcego, diagnostyka i leczenie niepłodności oraz leczenie hormonalne, a także edukacja seksualna.

*

Wykład ten jest jednym z punków festiwalu zdrowia kobiet Babki w Kurorcie, który odbywa się w Sopocie w dniach 4-5 marca. 

Pełen harmonogram festiwalu dostępny tutaj: https://www.facebook.com/events/707436557650722
Zapraszamy na naszą stronę https://masterki.pl/ oraz media społecznościowe, gdzie dzielimy się wiedzą i wspieramy kobiety w rozwoju: https://www.instagram.com/masterki.pl/ 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Projekt Masterki oraz Miasto Sopot 

Nasi partnerzy to: Studio Sopot Yoga, Goyki 3 Art Inkubator, Teatr Atelier, TAK Trójmiejska Akcja Kobieca, Centrum Seksuologii, Psychoterapii i Psychosomatyki, UpFoundation, Aura Herbals, Feminum

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Siwy dym
już niedostępne -