IT i Nowe technologie Zarządzanie Grafika i Sztuki Wizualne Projektowanie Koncerty, Festiwale, Rozrywka

SHAKE EVENT / KRAKÓW

location icon
Krakowski Park Technologiczny ul. Podole 60, Kraków
calendar icon
Od 27 lis 9:00 do 27 lis 9:00
ticket icon
Od 125,00 zł

Łączymy twórców i twórczynie z branży graficznej 2D, 3D, VFX oraz GameDev. Goście SHAKE reprezentują różne nurty projektowe i artystyczne i dzięki temu spektrum tematów jest nieograniczone. Naszym celem jest integracja społeczności artystycznej, wymiana doświadczeń i wartościowych uwag na temat sztuki cyfrowej i wszystkich zagadnień z nią związanych. 

Podczas SHAKE poruszamy sprawy związane z pracą zawodową - pokazujemy, jak działają najlepsi profesjonaliści w kraju i poznajemy ich sposoby na tworzenie na najwyższym poziomie. Rozmawiamy o tym, jakich błędów nie popełniać i czego unikać w pracy przy najbardziej wymagających zleceniach. Dzięki wymianie doświadczeń, a także budowaniu sieci kontaktów pomagamy poszerzać horyzonty początkującym. Wszystko po to, żeby praca artystyczna i projektowa była jeszcze przyjemniejsza, bardziej inspirująca, a także efektywna. SHAKE!

Poczuj się częścią SHAKE'a! Zmieszaj się z nami 27 listopada 2021 w Krakowskim Parku Technologicznym (ul. Podole 60, Kraków).

AGENDA

9:00                 Początek imprezy i otwarcie recepcji

WARSZTATY

9:00 - 12:00    Warsztaty Exploring Houdini 
9:00 - 12:00    Warsztaty Zbrush - Tips and Tricks

9:00 - 12:00    Warsztaty projektowania marki z balsamstudio.


PRELEKCJE

12:00               Marcin Klicki: ZBrush in-depth - detail pass
14:00               Jarek Kubicki: We need to go deeper - o kulturze remiksu w sztukach wizualnych
15:00 - 15:30  Przerwa obiadowa (food trucks)
15:30               Igor Piwowarczyk: Work Smart Not Hard - techniki efektywnej pracy w Photoshopie
16:30               Łukasz Kubiński: Cel uświęca środki - stylizacja i efektywne łączenie technik CGI

17:30               Krzysztof Lipka: Jak ożywić świat gry z pomocą sound designu?

19:00               Sesja Q&A i after party w HEVRE (Kraków/Kazimierz)

WYSTAWY 

Live painting - na pograniczu graffiti, street artu i projektowania graficznego 

Artur Stec wyrósł w polskiej kulturze hip-hop. Aktywny graffiti-writer, absolwent Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie oraz Projektowania Graficznego na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Swoje projekty prezentował min. w Krakowie, Warszawie, Budapeszcie, Sankt Petersburgu czy Dunedin (Nowa Zelandia). 

Piotrek Wątroba - Królowa Lama

Wątroba przestawia język wizualny, który sprawdza się zarówno przy tworzeniu fanartów, jak i w opowiadaniu historii najmłodszym. Prace ilustracyjne cechuje duża detaliczność oraz zabawa formą i kolorem. Część projektów pochodzi ze zbioru utworzonego na potrzeby autorskiej książki "Przygody Mokoo". 

Projektant, ilustrator, twórca grafiki użytkowej. Sztuki wizualne są jego pasją od najmłodszych lat, tak w formie analogowej, jak i cyfrowej. Znany także pod pseudonimem "Królowa Lama". Obok prac brandingowych, web designu, pracował także jako Art Director w agencjach reklamowych, a aktualnie pełni funkcję Dyrektora Kreatywnego w Piloci Studio, gdzie tworzy i koordynuje prace z zakresu 3D i motion designu.

Tomasz Strzałkowski - Dark Surrealism

Strzałkowski pracuje techniką, która łączy w sobie walory rzeźby, malarstwa i fotografii. Zanurzcie się w jego mrocznych, surrealistycznych światach.

Tomasz Strzałkowski, na co dzień twórca grafiki w branży gamingowej. W jego portfolio znajdziecie takie gry jak: Painkiller, Bulletstorm, i był zaangażowany w Gears of War. Pracował w największych polskich studiach - People can Fly, Flying Wild Hog i Platige Image, a obecnie w Duality Games, którego jest założycielem. Jego twórczość była szeroko publikowana w polskich i zagranicznych tytułach: Magazyn 3D, GFX, 3D Artist, 3D World, Creative Magazine, ImagineFX, Render out!.


W CIĄGU DNIA

* live sesje tips&tricks modelowania i renderowania 3D
* stoisko z tabletami Wacom
* bar & piwo festiwalowe SHAKE 


Go follow @ www & facebook & instagram 


WAŻNE! 

Wejście na teren Festiwalu SHAKE będzie możliwe tylko za okazaniem:

- ważnego Unijnego Certyfikatu Covid w zakresie szczepienia przeciw COVID-19. Certyfikat może być okazany w formie elektronicznej lub papierowej, umożliwiającej weryfikację kodu QR certyfikatu,
lub
- negatywnego wyniku testu PCR lub testu antygenowego, wykonanego nie później niż 48 godzin przed wejściem na teren Festiwalu.

Dbajmy o siebie!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet uprawnia do wzięcia udziału w Festiwalu SHAKE i after party (z wyłączeniem udziału w warsztatach). SHAKE EVENT TICKET

Bilet uprawnia do wzięcia udziału w Festiwalu SHAKE i after party (z wyłączeniem udziału w warsztatach).

dostępnych: 164

już niedostępne 150,00 zł -
Bilet uprawnia do wzięcia udziału w Festiwalu SHAKE (w części prelekcyjnej, after party i w warsztacie Tips and tricks - ZBrush). SHAKE EVENT TICKET + WARSZTAT ZBRUSH

Bilet uprawnia do wzięcia udziału w Festiwalu SHAKE (w części prelekcyjnej, after party i w warsztacie Tips and tricks - ZBrush).

dostępnych: 0

Wyprzedane 200,00 zł Wyprzedane
Bilet uprawnia do wzięcia udziału w Festiwalu SHAKE (w części prelekcyjnej, after party i w warsztacie Exploring Houdini). SHAKE EVENT TICKET + WARSZTAT HOUDINI

Bilet uprawnia do wzięcia udziału w Festiwalu SHAKE (w części prelekcyjnej, after party i w warsztacie Exploring Houdini).

dostępnych: 0

Wyprzedane 200,00 zł Wyprzedane
  SHAKE TRIO

dostępnych: 30

już niedostępne 333,00 zł -
  SHAKE STUDENT

dostępnych: 27

już niedostępne 80,00 zł -
  SHAKE LAST MINUTE

dostępnych: 8

już niedostępne 125,00 zł -