SForce - Online Salesforce Meetup #7

location icon
Online Online, Online
calendar icon
Od 13 paź 18:30 do 13 paź 18:30
ticket icon
Od 0,00 zł

⏱ Data: 13 października 2020 roku, godz. 18:30
🔵 Miejsce: Internet (każda osoba, która zarejestruj się na wydarzenie otrzyma link do transmisji o godzinie 15:00 w dniu 13.10.2020).

Zapraszamy na wydarzenie SForce - Online Salesforce Meetup #7, które odbędzie się już 13 października  2020 o godzinie 18:30 w Internecie w formie transmisji online.

SForce - Poland Salesforce Meetup to niezależana społeczność pasjonatów Salesforce oraz Agile / Scrum. Zrzesza specjalistów w technologiach App Cloud (Force.com), Community Cloud i Sales Cloud, Apex, Visualforce, Lightning Experience, Agile / Scrum oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

❎ AGENDA ❎

➡ 15:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
➡ 18:30 - Start prezentacji: Jak wykorzystać interaktywne smsy w Marketing Cloud do usprawnienia procesu składania zamówień? - Gabriela Orłowska
Q&A - Pytania do prelegentki

❎ OPIS PREZENTACJI ❎

Jak wykorzystać interaktywne smsy w Marketing Cloud do usprawnienia procesu składania zamówień?Gabriela Orłowska
Opis:
W czasie prezentacji skupię się na module Mobile Connect w Marketing Cloud i opowiem o tym, jak przy wykorzystaniu keywordów oraz templatów Text Response można prowadzić automatyczną konwersację z subskrybentami, zbierać ich zamówienia i przesyłać pozyskane informacje do Salesforce.

❎ PRELEGENCI ❎

+ Gabriela Orłowska
Certyfikowana konsultantka i programistka Salesforce Marketing Cloud, z technologią związana od ponad 2 lat. Doświadczenie zdobywała w PwC na licznych projektach wdrożeniowych z branży finansowej, podróżniczej oraz FMCG. Prywatnie - fanka czekolady i filmów Tarantino.

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Główny: PwC (www.pwc.pl)


❎ KONTAKT ❎

Jeśli chcesz się z nami skontkować lub podjąć współpracę to napisz na adres: partnerzy@sforce.org.pl

❎ ZAPRASZAMY ❎

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet
już niedostępne -