SForce - Online Salesforce Meetup #1: Kariera z Salesforce

location icon
Online Online, Online
calendar icon
Od 7 kwi 18:30 do 7 kwi 18:30

LINKI DO TRANSMISJI - Wydarzenie możesz oglądać przez portale:
1. VIMEO (jakość FULL HD): https://vimeo.com/405034632
oraz
2. Na fanpage Facebook (jakość HD): https://www.facebook.com/sforcepoland/


⏱ Data: 7 kwietnia 2020 roku, godz. 18:30
🔵 Miejsce: Internet (każda osoba, która zarejestruj się na wydarzenie otrzyma link do transmisji o godzinie 17:00 w dniu 7.04.2020).

Zapraszamy na wydarzenie SForce - Online Salesforce Meetup #1: Kariera w Salesforce, które odbędzie się już 7 kwietnia  2020 o godzinie 18:30 w Internecie w formie transmisji online.

SForce - Poland Salesforce Meetup to niezależana społeczność pasjonatów Salesforce oraz Agile / Scrum. Zrzesza specjalistów w technologiach App Cloud (Force.com), Community Cloud i Sales Cloud, Apex, Visualforce, Lightning Experience, Agile / Scrum oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

❎ AGENDA ❎

➡ 17:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
➡ 18:30 - Start prezentacji: Kariera w Salesforce - Kamil Smuga, Krzysztof Nowacki

❎ ABSTRAKT ❎

Czy słyszałaś już o Salesforce? Jeśli nie, to musisz jak najszybciej nadrobić tę zaległość gdyż Salesforce to jedna z najbardziej pożądanych technologii na obecnym dynamicznym rynku. Podczas prezentacji odpowiemy na najważniejsze pytania dotyczące ekosystemu Salesforce. Dowiesz się od nas czym jest Salesforce i dlaczego warto zainteresować się tym tematem. Opiszemy ścieżki kariery oraz podpowiemy, którą ścieżkę musisz wybrać i jak samodzielnie nauczyć się Salesforce. Chcesz wiedzieć jak dostać się do Salesforce bezpośrednio? Bądź na naszym webinarze. Zdradzimy bowiem również kulisy pracy u jednego z najbardziej pożądanych pracodawców na świecie.

❎ PRELEGENCI ❎

+ Kamil Smuga
Kamil jest założycielem firmy digitalt oraz architektem rozwiązań na platformie Salesforce. Absolwent AGH w Krakowie i UCD Dublin. Posiada 9-letnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań software'owych klasy enterprise, z czego 6 lat bezpośrednio dla Salesforce. Doświadczony programista, menedżer, aktualnie w roli konsultanta.
Wierzy, że najlepszą rzeczą jaką można zrobić to dzielić się wiedzą i doświadczeniami. Tak, aby inni mogli się rozwijać i przekazać dalej. 

+ Krzysztof Nowacki
Krzysztof jest założycielem firmy OSS Solutions, Administratorem oraz Certyfikowanym Konsultantem Salesforce z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku CRM oraz HR. Wdrażał rozwiązania SaaS w wielu polskich i międzynarodowych organizacjach w branżach takich jak FMCG, retail, produkcja lub SSC/BPO. Zanim trafił na Salesforce pracował wiele lat jako Konsultant systemów ATS a jeszcze wcześniej jako headhunter w firmach rekrutacyjnych. Socjolog, miłośnik brazylijskiego jiu jitsu oraz Salesforce Ranger.

❎ PARTNERZY ❎

Partner: Digitalt (www.digitalt.pl)

Partner: Developer Council

Partner Medialny: PROfesjonalna.tv (www.profesjonalna.tv)

❎ KONTAKT ❎

Skontaktuj się z nami pisząc na adres: partnerzy@sforce.org.pl

❎ ZAPRASZAMY ❎

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -