Jak być bohaterem: co to jest zero waste i jak je wprowadzić w domu?

location icon
Pilsner Pub Rynek 8, Wodzisaw lski
calendar icon
Od 5 sie 17:00 do 5 sie 17:00

Czy ekologiczny styl życia wiąże się z wieloma wyrzeczeniami? Jak w prosty sposób możemy zmniejszyć ilość odpadów w naszych domach? Na te i na wiele innych pytań odpowie Olaf Józefoski, który już 5 sierpnia w Pubie Pilsner poprowadzi seminarium dotyczące "zero waste". Zaczynamy jak zwykle o 17:00.Właśnie ruszyły zapisy na to spotkanie, więc wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które do tej pory nie uczestniczyły w wakacyjnych seminariach UTW.

Uwaga! Seminarium jest bezpłatne, ale udział w nim wymaga wcześniejszej rejestracji. Aby to zrobić należy kliknąć przycisk "Zapisz się!" w celu podania swoich danych kontaktowych, na które prześlemy potwierdzenie udziału w seminarium. 

Program:

  1. Zero Waste - co to jest?
  2. Wielka Pacyficzna Plama Śmieci;
  3. Piramida 5R4;
  4. Jak ograniczyć ilość śmieci we własnym domu?

O prowadzącym:

Olaf Józefoski jest z wykształcenia pedagogiem i kulturoznawcą, absolwentem Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych, ukończył 3 szkoły liderskie oraz liczne szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, wystąpień publicznych, improwizacji oraz prawa i rachunkowości. Prowadził w Katowicach Klub Debat Oksfordzkich. Prezes Stowarzyszenia Wolnej Herbaty, działającego na rzecz ekologii i ochrony środowiska. Jeden z pionierów ruchu Zero Waste na terenie Śląska. Gościł podczas różnego rodzaju konferencji, debat oraz programów telewizyjnych związanych ze środowiskiem i zarządzaniem. Autor oraz trener wielu warsztatów ekologicznych.Zawodowo realizuje się jako aktor, animator, koordynator projektów, trener oraz specjalista ds. szkoleń w Stowarzyszeniu MOST. Uhonorowany licznymi wyróżnieniami, w tym 5 nagród teatralnych, 4 nagrody i nominacje za działania społeczne, 3 lata z rzędu stypendium rektora za wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne, 3 wyróżnienia literackie.

Uwaga! Program ASOS jest dedykowany osobom w wieku 60+. W spotkaniu mogą uczestniczyć tylko osoby, które mają ukończone 60 lat.

***
temat: Jak być bohaterem: co to jest zero waste i jak je wprowadzić w domu?
data: 5 sierpnia 2020 r. | godz.: 17:00
miejsce: Pilsner Pub (Rynek 8, Wodzisław Śląski)
prowadzenie: Olaf Józefoski


Seminarium jest realizowane w ramach projektu "Szkoła Liderów Trzeciego Wieku", czyli projektu Stowarzyszenia Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku prowadzonego dzięki środkom Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych. O szczegółach dotyczących projektu i wydarzeń projektowych informujemy na stronie WUTW.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka na seminarium
Wyprzedane Brak wolnych miejsc