Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Polityka i Gospodarka

Seminarium z prof. Olivier Wenker i Aditya Nowotny w Polsce (Kraków 11.09.2018)

location icon
Sala konferencyjna Budynku Kłos - parter ul. Szlak 65, Kraków
calendar icon
Od 11 wrz 15:30 do 11 wrz 15:30

Seminarium - dla zespołu prof. Olivier Wenker i przyjaciół zaproszonych przez przyjaciół Young Living z zespołu Team Enjoy.

Kraków jest jedynym miastem w Polsce, w którym po trzydniowej konwencji w Pradze - odbędzie się seminarium z doświadczonym lekarzem i prof. Olivierem Wenker oraz niespotykaną oazą wiedzy życia, spokoju i siły wewnętrznej Aditya Nowotny. 
Wykłady po 90 minut - będą prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem na j. polski.

Agenda:
17:30 - 18:00 Rejestracja 
18:00 - 18:15 Powitanie i wprowadzenie

18:15 - 20:00 - prof. Olivier Wenker: 

"The Three Brains: how to optimize the functioning of your three brains for a happier, more energized and fulfilled life."
"Trzy mózgi - jak zoptymalizować funkcjonowanie twoich trzech mózgów dla szczęśliwszego, bardziej energicznego i spełnionego życia." 

Dr Olivier Wenker będzie mówił o badaniach z ostatnich 5 to 10 lat. Pokaże Ci, że ciało ma nie tylko jedno centrum dowodzenia, ale co najmniej 3. Pokaże też, w jaki sposób mikroby wpływają na ludzkie życie, a nawet na emocje i pamięć. Ciało ma wiele mikrobiomów, które współgrają ze sobą w symfonii wymiany informacji i wydawania poleceń. Z holistycznego (całościowego) punktu widzenia ludzkiego ciała, bardzo ważnym jest zrozumienie tych relacji i tego jak wielki wpływ na nie mają olejki eteryczne i inne substancje. Medycyna akademicka przez długi czas całkowicie zaniedbywała częstotliwości i fenomen elektromagnetyki w ludzkim ciele. Chociaż dzisiaj jeszcze nie wszystko jest jasne..., jedna rzecz jest pewna: w ostatecznym rozrachunku to w naszym interesie jest opierać się na działaniu fal elektromagnetycznych i polach electromagnetycznych. Ignorancja, prawdopodobnie doprowadzi nas do utraty większości procesów zachodzących w ciele. Ta wiedza doprowadziła do powstania i rozwoju nowej specjalizacji w medycynie: zwanej medycyną energetyczną. Dr Wenker powie więcej na temat tych pól energetycznych i co łączy je z działaniem olejków eterycznych.

20:00 - 20:15 - przerwa organizacyjna

20:15 - 22:00 - Aditya Nowotny 

"Abundance: your way to inner and outer prosperity"
"Abundance: Twoja droga do wewnętrznego i zewnętrznego dobrobytu". Styl życia, stan umysłu i działanie z którymi możesz wykreować wartości w swoim własnym życiu i w życiu wielu innych osób."

Aditya przedstawi 3 zmieniające życie kompozycje olejków eterycznych, które przeprogramują Twoje życie w bardziej bogate, szczęśliwe i niezależne:
- Abundance,
- 3 Wise Men
- Harmony.
W czasie wykładu dostaniesz 30 dniowy protokół, który zmieni twoje życie na wielu poziomach.


Nasi mówcy:

Po raz pierwszy w Polsce - profesor Olivier Wenker

Prof. Olivier Wenker z pasją angażuje się w edukację pacjentów i społeczeństwa w celu lepszego zrozumienia powiązań między wyborem stylu życia a zdrowiem. Współczesna znajomość nauki i genetyki w połączeniu z tysiącami lat sprawdzonych metod leczenia otworzyła mu nowe horyzonty w promowaniu dobrego samopoczucia. Dr Wenker jest specjalistą w dziedzinie medycyny antystarzeniowej, stosowania produktów odżywczych dla ogólnego zdrowia i poprawy działania bez używania środków dopingujących. Doktor Wenker rozpoczął swoją karierę jako lekarz w Szwajcarii w 1985 roku.
Jest wielokrotnie cetryfikowanym specjalistą w anestezjologii, medycynie krytycznej i medycynie ratunkowej / klęsk żywiołowych, a także amerykańskiej komisji certyfikującej w dziedzinie medycyny zapobiegawczej i regeneracyjnej oraz posiada tytuły profesora i adiunkta profesora na University of Texas. Jest także członkiem Integrative Cancer Medicine. Dr. Wenker przez wiele lat był lekarzem ratunkowym na pokładzie helikopterów ratowniczych. Pracował jako lekarz pola urazowego, ratownik, lekarz prowadzący w katastrofach i jako szef zespołu medycznego dla specjalnych sił policyjnych. Posiada również tytuł MBA (Master of Business Administration) na Rice University w Houston, gdzie otrzymał prestiżową nagrodę Jones Award za osiągnięcia akademickie.


Po raz piąty na seminarium w Polsce nasz nieoceniony nauczyciel i przyjaciel Aditya Nowotny z Hamburga


Od 1984 r podróżuje po świecie jako międzynarodowy wykładowca, mówca motywacyjny i nauczyciel medytacji. 
W swoich podróżach wiele widział i przeżył bacznie obserwując kultury i zmiany zachodzące w nich przez dekady. Przekazał świadomą umiejętność medytacji ponad 145.000 ludzi na świecie. W 2009 roku zaczął swoją pracę z olejkami eterycznymi terapeutycznej jakości Young Living, przekazując wiedzę jak stosować je i wzmocnione ich działaniem produkty. Równie ważne  jest też wzmacnianie ludzi, szczególnie niezależności w różnym wieku. Dlatego uczy dla jak budować network, który generuje dobrobyt dla wszystkich zaangażowanych.

Inicjatorka i organizator seminarium - tutaj jako tłumacz z zamiłowania do ludzi i tematu - Agnieszka Dworczyńska

od 2009 roku - dzięki najbliższej mi kobiecie na świecie Małgosi Dworczyńskiej - zostałam beneficjentką i praktykiem aromaterapii dla ludzi i zwierząt. 
Od 2015 roku - uczę i pokazuję z pasji, nauki i praktyki jak wykorzystywać olejki eteryczne terapeutycznej jakości we wsparciu emocjonalnym, duchowym i fizycznym. We własnym domu lub w gabinecie.
Od 3 lat jestem nauczycielką masażu "Techniką Raindrop (TM)" z zastosowaniem wyłącznie terapeutycznej jakości olejków eterycznychYoung Living. 
Jestem niezależną mamą i przyjacielem ludzi

ID w Young Living: 14893171


 
 
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla zdecydowanych na 100% Dla uczestników targów i spotkań olejkowych.
To najlepszy wybór, własnie ten bilet w specjalnej cenie!
Z sympatii do wszystkich chętnych i w związku z okresem urlopowym przedłużamy niższą cenę biletów do 10 września 2018
Na miejscu 11 września cena regularna 79 zł
Numer biletu miej na spotkaniu przy sobie.
Seminarium z prof Olivierem Wenker i Aditya Nowotny

Bilet dla zdecydowanych na 100% Dla uczestników targów i spotkań olejkowych.
To najlepszy wybór, własnie ten bilet w specjalnej cenie!
Z sympatii do wszystkich chętnych i w związku z okresem urlopowym przedłużamy niższą cenę biletów do 10 września 2018
Na miejscu 11 września cena regularna 79 zł
Numer biletu miej na spotkaniu przy sobie.

dostępnych: 30

już niedostępne 39,00 zł -