Wprowadzenie do self-compassion

location icon
Szczecin
calendar icon
Od 26 mar 19:00 do 26 mar 19:00

Długo zastanawiałam się czym jest selfcompassion i co więcej, jak to wytłumaczyć innym, aż tu nagle przyszło do mnie określenie z grupy trenerskiej:
Cosy Blanket, no lepiej bym tego nie ujęła. To coś takiego, co sprawia, że czujemy się otuleni miękkim kocykiem. Co więcej, ten kocyk jest cały czas dostępny. Dobra wiadomość jest taka, że można się tego nauczyć, to praca nie mająca końca, ale z każdym dniem, ćwiczeniem, ocknieniem jest lepiej, łatwiej, prościej.
Nad self-compassion pochyliła się Kristin Neff, Ph.D., badania trwały kilka lat. Nie ma co więc dyskutować, jeśli coś działa, jest dobre, sprawdzone i w zasięgu naszym to należy z tego korzystać :) Od jesieni ruszą 8-tygodniowe szkolenia, ale chcę już teraz przybliżyć Wam istotę #selfcompassion. Co to jest self-compassion?Dla kogo?Po co?a później zrobimy kilka ćwiczeń, by doświadczyć na sobie.W ogromnym skrócie chodzi o zaopiekowanie się sobą. I choć w teorii jesteśmy nieźli to trudno nam to w praktykę przekłuć. Jesteśmy zawsze dla innych, dla rodziny, rodziców, dzieci, pracowników, siebie zostawiając na końcu... a już pani stewardessa w samolocie mówi, że gdyby coś się zadziało to najpierw maskę z tlenem zakładamy sobie a dopiero później dziecku.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Twój bilet
już niedostępne 99,63 zł -