Nauka i Edukacja Zdrowie i Medycyna Polityka i Gospodarka

Seks wystarczająco dobry - Babki w Kurorcie

location icon
Teatr Atelier Mamuszki 2, Sopot
calendar icon
Od 4 mar 11:30 do 4 mar 12:30

Jest to wykład na temat wpływu stereotypów płciowych, na obecne życie seksualne par. Będzie on próbą odpowiedzi na pytanie, po co współczesne pary przychodzą do seksuologów i psychoterapeutów oraz co sami mogą sobie zaproponować, zanim odwiedzą specjalistę?

Prowadzącym wykład będzie Daniel Cysarz - doktor nauk społecznych w dyscyplinie psychologia, psycholog, seksuolog kliniczny oraz superwizor psychoterapii zaburzeń seksualnych certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz przez EABCT (European Association for Behavioural and Cognitive Therapies). Wykładowca Uniwersytetu SWPS w Warszawie i Sopocie, pracuje w prywatnym gabinecie w Sopocie, gdzie zajmuje się terapią par oraz terapią indywidualną. Główne obszary zainteresowań naukowych i zawodowych, to zaburzenia tożsamości płciowej oraz leczenie uzależnienia od seksu i pornografii.

*

Wykład ten jest jednym z punktów festiwalu zdrowia kobiet Babki w Kurorcie, który odbywa się w Sopocie w dniach 4-5 marca. 

Pełen harmonogram festiwalu dostępny tutaj: https://www.facebook.com/events/707436557650722 

Zapraszamy na naszą stronę https://masterki.pl/ oraz media społecznościowe, gdzie dzielimy się wiedzą i wspieramy kobiety w rozwoju: https://www.instagram.com/masterki.pl/ 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Projekt Masterki oraz Miasto Sopot 

Nasi partnerzy to: Studio Sopot Yoga, Goyki 3 Art Inkubator, Teatr Atelier, TAK Trójmiejska Akcja Kobieca, Centrum Seksuologii, Psychoterapii i Psychosomatyki, UpFoundation, Aura Herbals, Feminum

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Seks wystarczająco dobry
już niedostępne -