Scrum Summer Fest

location icon
online online, Online
calendar icon
Od 1 cze 9:00 do 30 cze 17:00
ticket icon
Od 4 182,00 zł

Chociaż wszystkie festiwale stoją pod znakiem zapytania, to my przychodzimy z pomocą! Poczuj klimat Scrum Summer Fest i weź udział w jednym z naszych szkoleń: MY gwarantujemy jakość i wysoki poziom, a WY stworzycie niezapomniany klimat. Przez całe lato, 3 wspaniałych trenerów poprowadzi  scrumowe szkolenia. Pierwszy raz na wspólnej scenie zobaczycie: Jakuba Drzazgę, Kate Hobler oraz Magdalenę Firlit. A wy będziecie mogli czerpać z ich ogromnej wiedzy popartej latami doświadczeń trenerskich i konsultacyjnych. Szkolenia prowadzone będą w parach lub pojedynczo.

O trenerach:

 JAKUB DRZAZGA

Nie akceptuje kosmetycznych zmian i podążania za projektową modą.

Pomagając wdrażać w organizacji Kanbana albo Scruma robi to wyłącznie po to, aby wytwarzano lepszy software spełniający oczekiwania i potrzeby użytkowników. Pracuje na poziomie: zarządu, kadry zarządzającej, osób bezpośrednio dostarczających wartość oraz z klientami. Gdy wymaga tego sytuacja dołącza do projektu i pomaga wyprowadzić go z krytycznej sytuacji. Im gorszy stan projektu, tym ciekawsze wyzwanie dla Kuby.

 KATE HOBLER (TERLECKA)

Mentorka o niezwykłej charyzmie. Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów Scrum w Polsce i akredytowany trener Scrum.org od 2009 roku.

Wyzwania? Woda na jej młyn! Brała udział w niejednej transformacji. Ze względu na doświadczenie w pracy z zespołami i biznesem często przypadają jej w udziale najcięższe przypadki. Pierwsza osoba w Polsce z licencją na nauczanie Nexusa, egzoszkieletu do skalowania Scruma. Niezwykle cierpliwa i zdeterminowana. Chce zmienić sposób w jaki tworzy się oprogramowanie w Polsce. Uczy wszystkiego co może pomóc organizacji zdobyć przewagę nad konkurencją na wszystkich poziomach.

Magda FIrlit MAGDALENA FIRLIT

Specjalizuje się we wsparciu organizacji na drodze do zwinności. Zwinny biznes i leadership to jej pasja.

Podchodzi holistycznie do klienta, patrząc na całość organizacji, to jak działa, jej kulturę, złożoność środowiska i wyzwania z tym związane. Poza biznesem i organizacją wspiera również zespoły Scrumowe. Brała udział w transformacji organizacji i zespołów w kierunku Agile. Współpracuje z dużymi korporacjami, średnimi oraz małymi, w tym ze start-upami oraz komunikuje się na wszystkich szczeblach począwszy od zespołów po zarząd. Najważniejsze w jej pracy jest zrozumienie potrzeb klienta, z jakiego powodu chce dokonać zmiany w kierunku zwinności, jakie korzyści ma przynieść taka transformacja.

AGENDA

 29-30 czerwca (po polsku) / Trenerzy: Kate Hobler i Jakub Drzazga / Cena: 3800 PLN + VAT 

  22-23 lipca (po polsku) / Trenerka: Kate Hobler / Cena: 3400 PLN + VAT

 23-24 sierpnia (po polsku) / Trenerki: Magdalena Firlit i Kate Hobler / Cena: 3800 PLN + VAT


Masz pytania do trenerów?
Napisz:

Jakub: kontakt@jakubdrzazga.com

Kate: kontakt@brasswillow.pl

Magda: info@magdalenafirlit.comDołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Professional Scrum Master II 29-30.06 (3800 PLN + VAT)
już niedostępne 4 674,00 zł -
  Scaled Professional Scrum 22-23.07 (3400 PLN + VAT)
już niedostępne 4 182,00 zł -
  Professional Scrum Product Owner Advanced 23-24.08 (3800 PLN + VAT)
22 Sierpnia 2021 4 674,00 zł