Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Savoir-vivre dla biznesu

location icon
Fundacja "Twój StartUp" ul. Żurawia 6/12 VII piętro, sala szkoleniowa nr. 6, Warszawa
calendar icon
Od 16 sty 17:45 do 16 sty 19:15

Spotkanie z potencjalnym partnerem biznesowym lub klientem to zawsze stresująca sytuacja. Często wydaje się, że znajomość podstawowych zasad towarzyskich wystarczy, jednak okazuje się, że etykieta savoir-vivre w biznesie może się nieco różnić od zasad stosowanych na co dzień wśród przyjaciół i znajomych. Czy wiesz zatem jak poprawnie zachować się podczas spotkania biznesowego, aby nikogo nie urazić i dzięki wypaść jak najlepiej? Jeżeli masz wątpliwości - zapraszamy Cię na szkolenie pt. Savoir-vivre w biznesie.

✅ Podczas naszego szkolenia między innymi dowiesz się:
👉 jak wygląda etykieta biznesowa i czym różni się ona od etykiety towarzyskiej
👉 jak właściwie zachowywać się przy stole podczas posiłku biznesowego
👉 co jest istotnego podczas wymiany kontaktów i wizytówek

Na nasze szkolenie poświęcisz jedynie 1,5 godziny, a zyskać możesz niezwykle cenne umiejętności, dzięki którym rozmowa z potencjalnym partnerem biznesowym lub klientem stanie się jeszcze przyjemniejsza i prostsza. Zapraszamy!

✅O prowadzącym:
dr Mariusz Szyrski- Doktor nauk prawnych o specjalizacji prawa administracyjnego i gospodarczego. Autor wielu publikacji na temat prawa nowych technologii, w szczególności w prawie energetycznym i odnawialnych źródeł energii. Uczestniczył jako panelista i ekspert w licznych ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach i seminariach (między innymi w Niemczech oraz w Norwegii).

Zajmuje się także tematyką finansowania i wprowadzania na rynek małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Ma doświadczenie w tworzeniu biznesplanów oraz kalkulacji opłacalności nowo powstających biznesów. Doradza także w zakresie aplikowania o granty i środki na działalność badawczo-rozwojową dla firm.

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych oraz w przygotowywaniu prezentacji multimedialnych.
Posiada Certyfikat Zarządzania Projektami ILM5 - Level 5 Leadership and Management i doradza w zakresie cyklu życia projektów, w tym przede wszystkim odnośnie właściwego przygotowania projektów inwestycyjnych, sposobów oceny rezultatów i ewaluacji projektu.
W StartUp Booster prowadzi szkolenia z zakresu: finansów, prezentacji pomysłu biznesowego, tworzenia modeli biznesowych oraz przygotowywania wystąpień publicznych w biznesie.

✅ Termin i miejsce szkolenia:
16.01.2020 17:45 -19:15 (sala 6)
Twój StartUp
Ul. Żurawia 6/12, lok. 766 (7 piętro)
Warszawa

✅ Bezpłatna rejestracja: poprzez evenea.pl

Jeśli Pani/Pan kontaktuje się z nami pierwszy raz, prosimy o zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych w Fundacji
https://twojstartup.pl/ObowiazekInformacyjnyRODOFundacja23-05-2018.pdf /If you received this message for the first time please read Foundation's rules regarding personal data protection policy: https://twojstartup.pl/Obowiazek-informacyjny-ENG.pdf

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rerjestracja
już niedostępne -