Savoir-vivre (online webinar)

location icon
calendar icon
Od 30 maj 9:00 do 30 maj 15:00

Szkolenie wprowadzające w arkana dobrego wychowania. Savoir-vivre to sztuka właściwego zachowania w różnych sytuacjach, dbania o to by to co robimy było nie tylko miłe dla nas ale także dla naszego otoczenia.Wydaje się to oczywiste, jednak często spotykamy się w z sytuacjami, w których czujemy się niekomfortowo ze względu na czyjąś postawę (głośna rozmowa telefoniczna). Nie zawsze też sami wiem jak zachować się w sytuacji dla nas nowej (propozycja przejścia na "ty" od dużo starszej osoby). Podczas szkolenia nauczą się Państwo nie tylko zachowywać stosownie do okoliczności, ale przede wszystkim wychodzić z twarzą z sytuacji niezręcznych a niekiedy pomagać robić to innym, zyskując ich wdzięczność.

Jedno z niewielu szkoleń, które dedykujemy wszystkim zainteresowanym. Kultura osobista i dobre maniery są niezbędne każdemu zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Szeroki zakres tego szkolenia sprawi że skorzystają zarówno osoby reprezentujące instytucje, prowadzące małe biznesy jak i Ci, którzy chcą się dobrze zaprezentować.

W naszych szkoleniach nie uczymy zachowywania pozorów - pokazujemy jak wyrobić w sobie dobre nawyki, radzić z gafami i dostrzegać cudze oczekiwania.

Szkolenie jest skierowane do osób chcących zdobyć wiedzę z zakresu savoir-vivre'u, niezbędną w codziennej pracy i kontaktach towarzyskich oraz osób, które swoją postawą kreują wizerunek instytucji.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne 390,00 zł -