Gra Satori w Warszawie, listopad

location icon
Gabinet psychologiczny ul. Jana Kaziemierza 50/128 (Wola), Warszawa
calendar icon
Od 20 lis 10:00 do 20 lis 15:00

Terapeutyczna gra planszowa. Gra Satori to zabawa na poważnie. Zanim rzucisz kostkę, wybierasz temat, z którym chcesz pracować. Twoja podświadomość już działa. Rzut kostką wydaje się być losowy, a jednak dzieją się cuda. Podczas gry pojawia się śmiech, zaskoczenie, wzruszenie, złość, smutek. Emocje buzują. Ale o to właśnie chodzi, by wypłynęło na powierzchnię to, co blokuje, trzyma, przeraża.

  • Przemiana jest zawsze. Momenty "Aha" częste. Ulga i nowe spojrzenie gwarantowane. 
  • Po skończonej grze pozostaje tylko obserwować zmiany w sobie, w otoczeniu. Widzieliśmy to już tyle razy. 
  • To bezpieczny i głęboki sposób, aby doświadczyć sesji Radykalnego Wybaczania. Jest to również świetna zabawa, której celem jest odszukanie swojego wewnętrznego spokoju i mądrości. Dzięki temu uczestnik doświadcza cudownych efektów po zakończonej rozgrywce. Praca ta przynosi zrozumienie, olbrzymią ulgę i spokój.
  • To niezwykłe narzędzie Radykalnego Wybaczania stworzona przez Colina C.Tippinga.
  • Podczas gry, każdy uczestnik pracuje na wybranym trudnym aspektem swojego życia, starając się zmienić sposób, w jaki go postrzega. 
  • Aby wziąć udział, nie trzeba znać zasad i reguł gry. Nie jest wymagana wiedza związana z Radykalnym Wybaczaniem. Wystarczy otworzyć się na proces. 
  • Jednorazowo w grze może brać udział maksymalnie 5 osób + trener.

Grę prowadzi Ewa Turek, certyfikowany Trener Radykalnego Wybaczania, pracuje pod patronatem Instytutu Colina Tippinga w Polsce (jedynego autoryzowanego oddziału Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching, Inc.) Oznacza to stosowanie standardów opracowanych przez autora metody Colina C. Tippinga. 

UWAGA: nie można określić dokładnej godziny zakończenia spotkania, dlatego czas zakończenia należy traktować orientacyjnie.

Aby dowiedzieć się więcej, możesz posłuchać podcastu Radykalne Wybaczanie. Odcinek nr 7 o Grze Satori: https://tiny.pl/9rgzb

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet standard
już niedostępne 250,00 zł -