Sprzedaż IT i Nowe technologie

Salesforce w Fabryce 4.0 - śniadanie biznesowe

location icon
Biurowiec Maraton, Biuro Sii Poznań 1p. ul. Królowej Jadwigi 43, Poznań
calendar icon
Od 25 wrz 8:30 do 25 wrz 8:30

Przemysł 4.0 to przede wszystkim nowe technologie, dzięki którym możliwa jest zmiana modelu biznesowego, znalezienie nowych źródeł przychodu i dostosowanie biznesu do ery klienta.

Aby w pełni dokonać  transformacji cyfrowej, niezbędne jest połączenie procesów produkcji z procesami front i back office - sprzedażą, obsługą klienta, HR, obiegiem dokumentów, zakupami czy logistyką, a także zoptymalizowanie współpracy z partnerami handlowymi i kanałem dystrybutorskim. Taka transformacja jest możliwa dzięki otwartej platformie technologicznej, która w przeciwieństwie do dedykowanych, sztywnych rozwiązań, może zaadaptować się do wszelkich procesów i modeli biznesowych firm produkcyjnych. Podczas wydarzenia w oparciu o doświadczenie Sii oraz rozwiązania Salesforce dla firm produkcyjnych przedstawimy, jak wgląda to w praktyce.

Opowiemy m.in. o tym, jak:


PRZYSPIESZYĆ WPROWADZANIE PRODUKTÓW NA RYNEK
dzięki wykorzystaniu rozwiązań mobilnych, poprawie jakości danych oraz usprawnieniu współpracy między obsługą i produkcją 

POLEPSZYĆ WYDAJNOŚĆ
poprzez synergię różnych działów i efektywniejsze wykorzystanie tych samych zasobów
SKALOWAĆ BIZNES
dając Twoim partnerom oraz dystrybutorom dostęp do narzędzi CRM 


Zapraszamy do udziału w wydarzeniu właścicieli, dyrektorów zarządzających, szefów sprzedaży i obsługi klienta, szefów produkcji. Dowiedzą się Państwo, jak zacząć transformację cyfrową firmy produkcyjnej krok po kroku. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona - zarezerwuj swoje już teraz!


AGENDA

8:30 - 9:00 Powitalna kawa i networking
9:00 - 10:00 Przedstawienie i wprowadzenie: Co oznacza transformacja cyfrowa dla firmy produkcyjnej w erze klienta? Jak zbudować konkurencyjność nie poprzez obniżanie cen, ale poprawę efektywności działów front i back office.
10:00 - 10:10 Przerwa kawowa i networking
10:10 - 11:00 Część I: Procesy sprzedaży w firmie produkcyjnej - czyli przyspieszamy z produkcją.
11:00 - 11:10 Przerwa kawowa i networking
11:10 - 12:10 Część II: Obsługa klienta w firmie produkcyjnej - jak podnosić jakość obsługi klienta, odpowiadać na zindywidualizowane zamówienia i planować produkcję.
12:10 - 13:00 Dyskusje i networkingPRELEGENCI
Anna Rębelska 

Business Development Manager w Centrum Kompetencyjnym Salesforce w Sii. Od 12 lat związana jest z branżą IT jako product owner i konsultant, wspiera firmy w procesie transformacji cyfrowej.

Michał Kałużny

Konsultant Salesforce w Sii, tematyką kompleksowej obsługi klienta zajmuje się od ponad 3 lat, wcześniej jako analityk biznesowy. Specjalizuje się w branży farmaceutycznej, produkcyjnej i IoT.
Arkadiusz Rojek

Konsultant Salesforce w Sii, lider projektów dla klientów z branży produkcyjnej. Pasjonat Salesforce i prostych rozwiązań dopasowanych do biznesu - a nie odwrotnie. Praktyk transformacji cyfrowej w branżach produkcyjnej, FMCG, retail, finansowej. 


Marek Klajn

Senior Territory Manager z firmy Salesforce, odpowiedzialny za segment CBU w Polsce. Specjalizuje się w rozwiązaniach Salesforce dla branży produkcyjnej, inżynieryjnej, konstrukcyjnej i budowlanej. 
PREZENT DLA UCZESTNIKÓW

Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają 10% zniżki na szkolenia biznesowe organizowane przez Sii.ORGANIZATOR

 
Wydarzenie organizuje Centrum Kompetencyjne Salesforce, działające w ramach firmy Sii - pięciokrotnego zdobywcy tytułu Great Place to Work i wielokrotnie nagradzanego dostawcy usług IT i inżynierii, partnera Salesforce.PARTNER


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Salesforce w Fabryce 4.0 - śniadanie biznesowe
już niedostępne -