Sprzedaż

Warszawa: "Sprzedaż okiem zakupów. Czyli dlaczego kupcy nie chcą negocjować?"

location icon
RONDO I, piętro 2, sala nr 1 Rondo ONZ 1, Warszawa
calendar icon
Od 17 wrz 18:00 do 17 wrz 20:30

Gościem wrześniowego spotkania Sales Angels będzie Adam Bernacki, członek rady programowej i ekspert stowarzyszenia PSML- Polish Supply Management Leaders, wykładowca ICAN Institute (Harvard Business Review) i Akademii Leona Koźmińskiego.


Temat wystąpienia to: "Sprzedaż okiem zakupów. Czyli, dlaczego kupcy nie chcą negocjować?"


Na spotkaniu Adam zdradzi:

- Co robić, aby kupcy chcieli się spotykać ze sprzedawcami?

- Czy kupcy mogą budować relacje i jak sprzedawcy mogą je wzmacniać?

- Jak wywoływać lojalność klientów w relacjach B2B?

- Kiedy cena nie jest najważniejsza? 

- Jak być sprzedawcą, o którego względy się zabiega?


Przyjdź, a dowiesz się wszystkiego, co sprzedawca musi wiedzieć o zakupach!  Czego oczekują zakupowcy i czego oczekuje się od nich, oraz jak wygląda idealny sprzedawca z perspektywy profesjonalnego kupca.


Kim jest nasz Gość?

Adam Bernacki  specjalizuje się w realizacji projektów doradczych i transformacyjnych w obszarach zarządzania sprzedażą doradczą i profesjonalnych zakupów w ICAN Institute. Ekonomista, prawnik, absolwent m.in. Michigan State University oraz Chartered Institute of Purchasing and Supply.

Karierę zawodową rozpoczął w firmie Royal Philips gdzie był odpowiedzialny za wdrażanie najlepszych praktyk zakupowych w zakładach na terenie CEE. Następnie spędził 3 lata w Chinach, jako Dyrektor Eksportu, sprzedając projekty z obszarów ochrony środowiska oraz pozyskując i rozwijając dostawców z Azji.

Po powrocie do Europy, 5 lat pracował jako Dyrektor Zarządzający firmy doradczej, zajmującej się reorganizacją procesu zakupów, realizując i nadzorując projekty doradcze i optymalizacyjne prowadzone dla wiodących europejskich przedsiębiorstw.

Jako uczestnik MasterClass prof. Joe Sandora, ukończył program Executive Development "Master in Advanced Procurement Management" w Michigan State University. Zapraszamy wszystkich ludzi sprzedaży!

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels - dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.


Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels

https://salesangels.pl

https://www.facebook.com/SalesAngels/?fref=ts

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Standard
już niedostępne 79,00 zł -
  Bilet "last chance"
już niedostępne 119,00 zł -