Sprzedaż

Warszawa: "Jak połączyć sprzedaż i marketing, żeby pozyskiwać więcej Klientów?"

location icon
RONDO I, piętro 2, sala nr 1 Rondo ONZ 1, Warszawa
calendar icon
Od 20 paź 18:00 do 20 paź 20:30

Drodzy!

Z racji nowych obostrzeń zapraszamy do uczestnictwa w transmisji online październikowego wydarzenia.

Bilety można nabyć tutaj: https://app.evenea.pl/event/salesangelswarszawapazdziernik-transmisja/Tym razem jako Ekspert wystąpi Szymon Negacz - konsultant rozwoju sprzedaży i marketingu B2B, informatyk i właściciel Sellwise.pl.

Temat spotkania: Jak połączyć sprzedaż i marketing, żeby pozyskiwać więcej Klientów?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Piszesz i dzwonisz do potencjalnych klientów, ale ciągle słyszysz "nie dziękuję"?
- Twoje działania na LinkedIn nie przynoszą rezultatów finansowych?
- Zastanawiasz się jak pozyskiwać klientów inaczej niż Twoja konkurencja?
- Twoje wiadomości mailowe do potencjalnych klientów są ignorowane?
- Chcesz skutecznie pozyskiwać klientów, ale nie dysponujesz wysokim budżetem?


Założenia wystąpienia:

- Większość firm próbuje pozyskiwać klientów w ten sam, nudny i przewidywalny sposób. W jednych firmach handlowcy dzwonią lub piszą do klientów, a w innych dział marketingu próbuje tworzyć kampanie, które mają wygenerować zainteresowanie.

- W czasie współpracy z naszymi klientami przetestowaliśmy setki sposobów pozyskiwania klientów i to wystąpienie przybliży te, które okazały się najbardziej skuteczne. (I to bez konieczności wydawania własnych środków na setki eksperymentów Duża część z nich, obejmuje sprytne łączenie wysiłków handlowca i działu marketingu.

- Dla słuchaczy podcastu- treści tego wystąpienia nie są dostępne w Podcaście Nowoczesna Sprzedaż i Marketing. Specjalnie dla społeczności Sales Angels, przygotowaliśmy wyjątkowe i niedostępne publicznie treści.

Podczas wystąpienia poznasz:

- 3 najczęstsze błędy w pozyskiwaniu klientów na rynku B2B, które popełnia 99% firm

- metodę pozyskiwania leadów łączącą działania cold mailowe z działaniami na linkedin i na blogu

- narzędzia, które ułatwiają szybkie wyszukiwanie decydentów i kontakt z nimi oraz automatyzują znaczną część procesu pozyskiwania leadów

- sposób w jaki w SellWise pozyskaliśmy 1200 leadów w dwa lata nie wydając złotówki na reklamy i pozycjonowanie


Zobacz zapowiedź od autora:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kim jest nasz gość?

SZYMON NEGACZ

Właściciel SellWise - firmy, która poprzez doradztwo i szkolenia pomaga w sprzedaży oraz marketingu B2B. Razem ze swoim zespołem, pomógł dotąd ponad 150 przedsiębiorstwom zwiększyć wyniki sprzedaży, bez wydawania ogromnych kwot na nieskuteczne działania. Pasjonat agile i procesowego podejścia.

Wcześniej prowadził kilkudziesięcioosobowe działy sprzedaży, które docierały do 50 krajów na całym świecie, łącznie generując ponad 700 milionów złotych sprzedaży.

Zapraszamy wszystkich ludzi sprzedaży!

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels - dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels

https://salesangels.pl

https://www.facebook.com/SalesAngels/?fref=ts

Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.