Sprzedaż

Warszawa: "Jak zbudowałem najlepszy dział handlowy w Polsce?"

location icon
RONDO I, piętro 2, sala nr 1 Rondo ONZ 1, Warszawa
calendar icon
Od 18 lut 18:00 do 18 lut 20:30

W lutym na spotkaniu Sales Angels Gościem będzie Radosław Żemło, założyciel firmy consultingowo - szkoleniowej Leadership Academy, do niedawna Dyrektor Sprzedaży w Grupie Pracuj - właściciela portalu pracuj.pl


Temat spotkania to: "Jak zbudowałem najlepszy dział handlowy w Polsce?"


Tematy, które omówi Radek:

1) DNA, wizja i misja działu sprzedaży - dlaczego jest ważna.

2) Jak rekrutować skutecznych sprzedawców.

3) Czynniki budujące zaangażowanie w zespole

4) Rozwój siebie i zespołu - dlaczego jest taki ważny

5) Weryfikacja potencjału zespołu.


Kim jest nasz Gość?

Radosław Żemło to założyciel firmy consultingowo - szkoleniowej Leadership Academy. Członek Rady Nadzorczej w Columbus Energy S.A. Przez 15 lat był związany z Grupą Pracuj - właścicielem portalu pracuj.pl, w którym pełnił rolę dyrektora sprzedaży.

Posiada 19 letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi. Jest trenerem biznesu, coachem i mentorem. W ramach projektu LA określa strategię dla właścicieli firm i dyrektorów zarządzających. Wspiera w budowie efektywnych zespołów poprzez zwiększanie zaangażowania i określanie efektywnych sposobów komunikacji. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej & Central Connecticut State University - program Executive Master of Business and Administration (MBA), Akademii Pedagogicznej - Politologia
i Nauki Społeczne, Ican Institute - Strategic Leadership Academy, Szkoły Moderator - Coaching.

Prywatnie - mąż, ojciec czterech synów. Pasjonat motocykli, amerykańskich samochodów, psychologii, himalaizmu i sportu pod każdą postacią. Zapraszamy wszystkich ludzi sprzedaży!

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels - dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.


Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels

https://salesangels.pl

https://www.facebook.com/SalesAngels/?fref=ts

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Standard

dostępnych: 0

Wyprzedane 79,00 zł Wyprzedane
  Bilet "last chance"

dostępnych: 3

już niedostępne 119,00 zł -