Sprzedaż

Sierpień 2022: Jak budować oferty handlowe, które sprzedają?

location icon
CIC Warsaw, 1 piętro (Venture Café Warsaw) ul. Chmielna 73, Warszawa
calendar icon
Od 23 sie 18:00 do 23 sie 20:30
ticket icon
Od 79,00 zł

Zapraszamy bardzo serdecznie na siódme spotkanie w 2022 roku!

Ekspert miesiąca: Łukasz Połubianko

TEMAT SPOTKANIA: "Jak budować oferty handlowe, które sprzedają?

Pokażę społeczności, jak istotny wpływ na "zamknięcie sprzedaży" ma dokument oferty handlowej. Widziałem zbyt wiele procesów sprzedażowych, które handlowcy przegrywali tylko przez to, że ich oferty nie wyróżniały się zupełnie niczym. Pokaże jak istotna w budowaniu oferty jest perspektywa kupującego a nie sprzedającego. Pokaże, jak zaprojektować dokument ofertowy, w taki sposób, aby prowadził klienta precyzyjnie przez proces zakupowy. Wspólnie z uczestnikami zbudujemy konkretne struktury, z których skuteczna oferta handlowa powinna się składać. Wskażę też, czego należy w ofertach bezwzględnie unikać. Całość oprę na konkretnych i prawdziwych przykładach.

Kim jest nasz Ekspert?

Już od blisko 17 lat z sukcesami prowadzi samodzielne projekty dla czołowych firm w swoich branżach, szkoli, doradza oraz buduje efektywne zespoły. Ekspert w sprzedaży zdalnej. W pracy konsultanta wykorzystuje bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas wieloletniego prowadzenia projektów i szkoleń dla wiodących marek z sektora telekomunikacyjnego (Vectra, Orange) farmaceutycznego (Novartis, Bauch&Lomb) czy energetycznego (Energa). Dzięki doświadczeniom we współpracy zarówno z międzynarodowymi korporacjami jak i firmami z sektora MŚP, potrafi rozwijać organizacje, dobierając działania odpowiadające ich codziennym wyzwaniom. Jest dyplomowanym managerem i trenerem biznesu, przez International Education Society certyfikowany jako trener szkoleń online.
W Sellwise dodatkowo pełni rolę Team Leadera zespołu konsultantów oraz opiekuna linii biznesowej szkoleń zamkniętych. 


Zapraszamy wszystkich ludzi sprzedaży!

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels - dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels

https://salesangels.pl

https://www.facebook.com/SalesAngels/?fref=ts

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Warszawa 23.08 o 18:00: Bilet stacjonarny na sali
Wyprzedane 99,00 zł Wyprzedane
  Transmisja online 23.08 o 18:00 spotkania z Warszawy
Wyprzedane 79,00 zł Wyprzedane