Sprzedaż

Lipiec 2022: Sprzedajesz? Jesteś przedsiębiorcą! O braniu odpowiedzialności za swoje wyniki

location icon
CIC Warsaw, 1 piętro (Venture Café Warsaw) ul. Chmielna 73, Warszawa
calendar icon
Od 12 lip 18:00 do 12 lip 20:30
ticket icon
Od 79,00 zł

Zapraszamy bardzo serdecznie na szóste spotkanie w 2022 roku!

Ekspert miesiąca: Emilia Bartosiewicz-Brożyna - założycielka Lady Business Club

TEMAT SPOTKANIA: "Sprzedajesz? Jesteś przedsiębiorcą! O braniu odpowiedzialności za swoje wyniki"

  • Przedsiębiorczy czy chytry? Zastanawiasz się po czym poznać odpowiedzialnego człowieka?
  • Czy bycie przedsiębiorczym oznacza konieczność założenia własnej firmy?
  • Czy każdy rodzi się z genem przedsiębiorczości?
  • Jesteś odpowiedzialny czy odważny?

Założenia wystąpienia:
- Ostatnie dwa lata to prawdziwa rewolucja w podejściu do biznesu. Wiele firm nie przetrwało, właściciele zamknęli swoje działalności, ale w tym samym czasie wiele osób z dużych organizacji postanowiło odejść i założyć własną firmę. Każdy wybór wymaga odpowiedzialnych i mądrych decyzji. Każda postawa to pewne określone wartości i indywidualne patrzenie na życie i biznes. Jakie jest Twoje podejście do przedsiębiorczości? Kierujesz się odpowiedzialnością, zyskiem, targetami, a może intuicją i spełnianiem Twoich marzeń?
- Sprzedajesz? Jakie cechy wykorzystujesz na co dzień w sprzedaży, a jakich nie? Dlaczego? Które z nich świadczą o Twojej przedsiębiorczości? W słowniku języka polskiego słowo przedsiębiorczy wyjaśnione jest jako "chęć i zdolność do podejmowania działań gospodarczych z własnej inicjatywy". Posłuchaj kilku historii przedsiębiorczych kobiet - jakie cechy i działania pomogły im w rozwoju firmy, zwiększaniu sprzedaży czy budowaniu zespołów.
- Zapewne znasz wielu ekspertów, którzy "wyskakują z lodówki", mylą budowanie marki oparte na wartościach, z pokazywaniem się na eventach i ściankach prasowych. Często to, kim są online, nie przekłada się na to, kim są w realu. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy jesteś częścią zespołu, warto pomyśleć o budowaniu osobistego PR. Marka to Ty, Twoja historia, cechy, określona postawa, to, jak traktujesz drugiego człowieka, jak pomagasz klientowi. Jak Twoja przedsiębiorcza postawa może wpłynąć na Twoje działania i sprzedaż?
Podczas wystąpienia: 

  • Dowiesz się jakie cechy przedsiębiorcy i talenty pomagają w lepszej sprzedaży i dotarciu do klientów
  • Dowiesz się co łączy przedsiębiorcę, lidera i sprzedawcę
  • Dlaczego odpowiedzialność to kluczowy element w sprzedaży
  • Dlaczego warto być częścią różnych społeczności, otaczać się ludźmi mądrzejszymi od Ciebie
  • Jakie cechy przedsiębiorcy pomogły mi w zbudowaniu społeczności kilku tysięcy kobiet oraz rozwoju biznesu, nie mając ani jednego kontaktu i zewnętrznego finansowania


Kim jest nasza Ekspertka?

Od 10 lat łączy przedsiębiorcze Polki, pracuje z nimi, zachęca je oraz uczy jak świadomie budować swoją rozpoznawalność i widoczność w mediach. 

Stworzyła Lady Business Club, platformę biznesową dla właścicielek firm, które dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, wspierają się, motywują, ale także wprowadzają zmiany w swoich biznesach. Redaktorka naczelna portalu www.ladybusiness.pl, który codziennie publikuje nowe treści skierowane do kobiet biznesu. 

Od 2017 organizuje plebiscyt Lady Business Awards, jeden z niewielu konkursów dla kobiet biznesu w Polsce, w którym statuetki ani wyróżnienia nie można kupić. Jako konsultant osobistego PR i budowania spójnego wizerunku w sieci zachęca kobiety biznesu do opowiadania własnej historii w social mediach. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 350 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych, konsultując, doradzając i wspierając ich działania na każdym etapie "bycia w sieci". 

Mówi głosem kilkuset kobiet, z którymi na co dzień pracuje i jest w stałym kontakcie w ramach Fundacji LBC. Angażuje się w projekty, które zmieniają świat wokół nas.


Zapraszamy wszystkich ludzi sprzedaży!

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels - dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels

https://salesangels.pl

https://www.facebook.com/SalesAngels/?fref=ts

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Warszawa 12.07 o 18:00: Bilet stacjonarny na sali
Wyprzedane 99,00 zł Wyprzedane
  Transmisja online 12.07 o 18:00 spotkania z Warszawy
Wyprzedane 79,00 zł Wyprzedane