Sprzedaż

Gdańsk: Zarządzaj własną energią, a nie czasem!

location icon
Olivia Sky Club, Olivia Tower (12. piętro) Al. Grunwaldzka 472a, Gdańsk
calendar icon
Od 16 lip 17:00 do 16 lip 19:30

Gościem lipcowego spotkania Sales Angels będzie Małgorzata Czernecka, Prezes Zarządu Human Power, psycholog biznesu, trener, manager.

Tematem wystąpienia będzie: "Zarządzaj własną energią, a nie czasem!"

Zwykle wiemy, jak dbać o rozwój swoich kompetencji i talentów. Jesteśmy narzędziem w swoich własnych rękach - świetnie zorganizowani, ambitni, otwarci na osiąganie coraz to wyższych celów. Bardzo często nie uwzględniamy jednak ważnej kwestii - że aby w pełni korzystać ze swojego potencjału i talentów, musimy dbać o swoją energię na poziomie fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym. To właśnie nasz indywidualny styl działania oraz codzienne nawyki i rytuały są największym determinantem naszej wydolności fizycznej, odporności emocjonalnej, czy efektywności mentalnej. Ważne jest również środowisko pracy i to, jak na nie świadomie wpływamy w sytuacji bezlitośnie rosnących wymagań, kolejnych celów, krótkich deadline'ów czy niekończących się list zadań.

Na spotkaniu Małgorzata

- Przedstawi 11 najważniejszych czynników, które mają kluczowy wpływ na poziom naszej skuteczności i efektywności działania.

- Odniesie się do najnowszych wyników badania Human Power "Power Audit" i sprawdzi, na ile sposób, w jaki funkcjonują liderzy sprzedaży jest adekwatny do wymogów, jakie stawia przed nimi rzeczywistość.

- Pokaże, jak w prosty sposób dbać o wysoki poziom energii do działania na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym, wykorzystując wiedzę z zakresu medycyny sportowej, neurobiologii, psychologii behawioralnej, czy dietetyki.


Kim jest nasz Gość?

Małgorzata Czernecka Prezes Zarządu Human Power. Psycholog biznesu, trener, manager. Specjalistka w obszarze zarządzania energią pracowników, budowania nowych nawyków sprzyjających podnoszeniu skuteczności i efektywności działania managerów i ich zespołów, work-life blend oraz psycho-immunologii. Tworzy oraz wspiera wdrożenia długoterminowych strategii mających na celu optymalizację stylu pracy w dużych firmach.

Prowadziła projekty dla m.in. Credit Agricole, EFL, mBank, Grupy Żywiec, Deloitte, Aviva, Nationale Nederlanden, Europ Assistance, Pekao, Onet, Avon, Vienna Life.

Pomysłodawczyni innowacyjnych programów rozwojowych Human Power z zakresu zarządzania własną energią, łączących wiedzę z obszaru neurobiologii, medycyny sportowej, psychologii i dietetyki. Autorka licznych publikacji m.in. w Harvard Business Review Polska, Personel i Zarządzanie i Personel Plus. Współautorka pierwszej w Polsce książki o wellbeingu: "Wellbeing w organizacji". Jest współtwórcą Power Auditu - pierwszego w Polsce narzędzia do diagnozy poziomu energii pracowników oraz współautorką ogólnopolskiego badania "Praca, moc, energia w polskich firmach. Sześć obszarów, które wpływają na efektywność organizacji".
Zapraszamy wszystkich ludzi sprzedaży!

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels - dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels

https://salesangels.pl

https://www.facebook.com/SalesAngels/?fref=ts

Zobacz również:

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Standard
Wyprzedane 79,00 zł Wyprzedane
  Bilet "last chance"
już niedostępne 119,00 zł -