Spotkanie z Michałem Sadowskim: Jak wyjść z kryzysu mocniejszym? Przypadek Brand24

location icon
Zoom
calendar icon
Od 7 kwi 10:00 do 7 kwi 10:00

W ciągu kilku miesięcy Brand24 założony przez Michała Sadowskiego musiał zmierzyć się ze "słabymi wynikami, topniejącą wyceną i potarganym wizerunkiem". Odchodzili klienci, ale też odwracali się "przyjaciele". Media chętnie donosiły o problemach firmy, która tymczasowo straciła funkcję monitoringu Facebooka i Instagrama. Brand24 wpadł w niebezpieczną spiralę, która uderzyła w podstawy biznesu, w firmowy zespół i w samego założyciela/CEO. Dziś firma ma za sobą nie tylko najlepszy okres w historii, ale również sposobi się do wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych. 

Jak udało się przetrwać? Czy są jakieś dobre strony kryzysu?  Czy rzeczywiście, co Cię nie zabije, to Cię wzmocni? O tym wszystkim porozmawiamy z Michałem Sadowskim podczas spotkania na platformie Zoom. W czasie wydarzenia najważniejsze będą Wasze pytania. 

Organizatorem spotkania jest Concordia Design Wrocław. 

Jeśli pracujesz w budynku lub otrzymałeś zaproszenie, wybierz bilet Concordia Design Wrocław. Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniu jako osoba zewnętrzna, wybierz bilet Standard.

LINK DO SPOTKANIA NA ZOOMIE WYŚLEMY DZIEŃ PRZED WYDARZENIEM. 

Masz pytania? Napisz na adres m.karbowiak@concordiadesign.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Concordia Design Wrocław
już niedostępne -
  Gość
już niedostępne -