Hipnoza na rzucenie palenia

location icon
Poznań lub online
calendar icon
Od 12 lis 0:00 do 31 gru 23:59
ticket icon
Od 1 250,00 zł

Jak rzucić palenie i dlaczego hipnoza działa

Jeśli podjęłaś/łeś tę ważną decyzję, to czas podjąć też działanie.

Możesz w szybkim tempie i w sposób najłagodniejszy z możliwych pozbyć się nałogu.

Z pewnością masz wiele obaw przed rozstaniem się z tym "przyjacielem". I to trochę tak, jak wychodzenie z toksycznego związku. Wymaga pomocy metod specjalnych. Takimi metodami są hipnoza i dekodowanie umysłu na poziomie neuronalnych, których możesz doświadczyć na hipnoterapii. Dzięki temu uwolnisz się z klatki, ze smyczy, na której trzyma Cię papieros. Niezależnie od tego czy palisz papierosy zwykłe, czy elektroniczne.

Jak przebiega hipnoterapia antynikotynowa

Każdy proces przebiega indywidualnie. Można jednak wyróżnić kilka stałych elementów:

  • wzmocnisz motywację do uwolnienia się od palenia
  • dotrzesz do pierwotnej przyczyny, leżącej głęboko u samego początku - tu następuje uleczenie najgłębszej potrzeby zaspokajanej dotychczas przez nałóg
  • nawiążesz kontakt z tą częścią podświadomości, która nauczyła Cię nawykowego działania
  • zabezpieczysz się przed powtórnym sięgnięciem po papierosa - to praca na poziomie kompulsji i nawyków
  • nauczysz się wchodzić szybko w stan wyciszenia i spokoju - będzie to Twoja kotwica, która pozwoli Ci ominąć pułapki pozastawiane przez uzależniony umysł

Czy trzy sesje wystarczą?

Hipnoza działa bardzo szybko, a metoda, którą stosuję, wnika głęboko w kolejne poziomy funkcjonowania. Jakiego efektu możesz się spodziewać? Już po jednej sesji wiele osób przestaje palić. Jednakże uzależniony mózg ma bardzo głęboko wyżłobione ścieżki neuronowe i ważne jest, by dać mu dwie rzeczy

  • utrwalenie
  • zabezpieczenie na przyszłość
Dlatego trzy sesje to optymalna ilość i rzadko się zdarza, że potrzeba więcej.


Program w TVN

Mira Chlebowska Jak rzucić palenie Dzień Dobry TVN


W jakich odstępach czasu są sesje

Aby proces przebiegał najefektywniej, odstęp między pierwszą a drugą sesją to maksymalnie 7 dni. Trzecia sesja maksymalnie po 2 tygodniach od drugiej. Zatem sesje mogą się odbywać nawet co drugi dzień. 


Czy mogę kupić hipnoterapię na rzucenie palenia dla kogoś innego?

Powszechnie powtarza się, że aby ktoś rzucił palenie, to on sam musi podjąć tę decyzję i to ma być jego wola. Powinien mieć swoją wewnętrzną motywację. A co, jeśli masz kogoś bliskiego, kto męczy się z nałogiem, a Ty chciałabyś go zmotywować, pomóc mu i ułatwić uwolnienie się?

Tę informację o własnej motywacji spotykasz pewnie na każdym kroku. A ja napiszę o moich doświadczeniach.

Kilka lat temu, w mediach społecznościowych, napisałam o potrzebie własnej motywacji klienta przy rzucaniu palenia. I pod moim wpisem pojawiły się komentarze.

Kilka osób, które "przysłały" do mnie swoich bliskich, napisało, że ich bliscy byli z ich woli, a nie z własnej u mnie. I że skutecznie rzucili palenie. 

Jeden z komentarzy: 

"Mira, to nieprawda, że pacjent musi sam chcieć. Mój mąż był u Ciebie 2 lata temu, bo ja mu kazałam. On nie był przekonany. A do dziś nie pali!"


Gdy klient nie jest przekonany

Jeśli klient przychodzi nie do końca przekonany, jedną pierwszą rzeczy, którą wprowadzamy na sesji, to obudzenie tej części podświadomości, która 

CHCE UWOLNIĆ SIĘ OD PALENIA

Jeśli ktoś próbował już wszystkiego, wie, że silna wola rzadko działa. Hipnoza pomoże Ci (lub osobie Ci bliskiej) uwolnić się skutecznie ze szponów tego nałogu.

Czy sesja online jest tak samo skuteczna?

Tak. Prowadzę sesje online, równolegle do stacjonarnych, od ponad 10 lat. Dlatego  mogę śmiało powiedzieć, że moi klienci są tak samo zadowoleni, a ich efekty są takie same, niezależnie od sposobu, w jaki odbyły się sesje.

Podczas sesji online mamy dodatkową korzyść. Osoba, która siedzi w miejscu, w którym zazwyczaj paliła (np.przy komputerze), natychmiast w stanie hipnotycznego transu doznaje uwolnienia od tego odruchu palenia w tym miejscu.

Jak się zapisać

Z kodem   "chcetego"   - rabat 10%

W momencie zakupu zaznacz jedną z dwóch opcji"

  • sesja online
  • sesja w gabinecie w Poznaniu
Podaj swój numer telefonu i prawidłowy adres email. 

Po otrzymaniu wpłaty skontaktuję się z Tobą, by ustalić terminy.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  3 sjesje
już niedostępne 1 250,00 zł -