IV Rzeszowska Jesień Muzyczna

location icon
Rzeszów
calendar icon
Od 3 paź 19:00 do 25 paź 21:00
ticket icon
Od 0,00 zł

3 października 2020, sobota

Koncert inauguracyjny: Orkiestra kameralna Extra Sounds Ensemble, Alicja Śmietana (skrzypce).

W programie: A. Vivaldi, B. Bartok, A. Falconieri.

Godz. 19.00, Kościół oo. Dominikanów pw. św. Jacka, ul. Dominikańska 15


4 października 2020, niedziela

Kwartet fortepianowy: Anna Maria Staśkiewicz (skrzypce), Katarzyna Budnik (altówka), Marcin Zdunik (wiolonczela), Grzegorz Mania (fortepian).

W programie: R. Schumann, W. Żeleński.

Godz. 18.00, sala koncertowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Dąbrowskiego 83.


10 października 2020, sobota

Recital wokalny: Magdalena Molendowska (sopran), Julia Samojło (fortepian).

W programie: S. Moniuszko, W. Żeleński, R. Strauss, M. Weinberg, P. Szymański.

Godz. 18.00, sala koncertowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Dąbrowskiego 83.


11 października 2020, niedziela

Trio stroikowe z fortepianem: Maksymilian Lipień (obój), Piotr Lato (klarnet), Damian Lipień (fagot), Jacek Tosik-Warszawiak (fortepian).

W programie: S. Kisielewski, W. Lutosławski, M. Spisak, A. Tansman.

Godz. 15.00, sala kameralna Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego, ul. Szopena 30.


17 października 2020, sobota

Koncert laureatów Międzynarodowego Konkursu Muzyki Polskiej im. S. Moniuszki: Marta Gidaszewska, Robert Łaguniak - Polish Violin Duo.

W programie: G. Bacewicz, G.Ph. Telemann, H. Wieniawski, R. Twardowski, M. Spisak.

Godz. 19.00, Kościół oo. Dominikanów pw. św. Jacka, ul. Dominikańska 15.


18 października 2020, niedziela

Trio fortepianowe: Katarzyna Budnik (altówka), Grzegorz Mania (fortepian)

W programie: P. Scharwenka, D. Szostakowicz. 

Godz. 18.00, sala koncertowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Dąbrowskiego 83.


Koncerty nadzwyczajne:

24 października 2020, sobota

Koncert: Orkiestra kameralna Extra Sounds Ensemble, Alicja Śmietana (skrzypce), Hanna Hipp (mezzosopran)

W programie: A. Vivaldi, A. Corelli, F. Chopin

Godz. 19.00, Kościół oo. Dominikanów pw. św. Jacka, ul. Dominikańska 15


25 października 2020, niedziela

Koncert sekstetu smyczkowego: Anna Maria Staśkiewicz, Maria Sławek (skrzypce), Katarzyna Budnik, Artur Rozmysłowicz (altówki), Tomasz Strahl, Marcin Zdunik (wiolonczele)

W programie: Requiem W.A. Mozarta (aranżacja na sekstet smyczkowy: M. Zdunik)

Godz. 14.30, Kościół oo. Dominikanów pw. św. Jacka, ul. Dominikańska 15

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
4 października 2020, niedziela

Kwartet fortepianowy: Anna Maria Staśkiewicz (skrzypce), Katarzyna Budnik (altówka), Marcin Zdunik (wiolonczela), Grzegorz Mania (fortepian).

W programie: R. Schumann, W. Żeleński.

Godz. 18.00, sala koncertowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Dąbrowskiego 83.
Wejściówka - II koncert (Staśkiewicz/Budnik/Zdunik/Mania)

4 października 2020, niedziela

Kwartet fortepianowy: Anna Maria Staśkiewicz (skrzypce), Katarzyna Budnik (altówka), Marcin Zdunik (wiolonczela), Grzegorz Mania (fortepian).

W programie: R. Schumann, W. Żeleński.

Godz. 18.00, sala koncertowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Dąbrowskiego 83.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
10 października 2020, sobota

Recital wokalny: Magdalena Molendowska (sopran), Julia Samojło (fortepian).

W programie: S. Moniuszko, W. Żeleński, R. Strauss, M. Weinberg, P. Szymański.

Godz. 18.00, sala koncertowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Dąbrowskiego 83.
Wejściówka - III koncert (Molendowska/Samojło)

10 października 2020, sobota

Recital wokalny: Magdalena Molendowska (sopran), Julia Samojło (fortepian).

W programie: S. Moniuszko, W. Żeleński, R. Strauss, M. Weinberg, P. Szymański.

Godz. 18.00, sala koncertowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Dąbrowskiego 83.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
11 października 2020, niedziela

Trio stroikowe z fortepianem: Maksymilian Lipień (obój), Piotr Lato (klarnet), Damian Lipień (fagot), Jacek Tosik-Warszawiak (fortepian).

W programie: S. Kisielewski, W. Lutosławski, M. Spisak, A. Tansman.

Godz. 15.00, sala kameralna Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego, ul. Szopena 30.
Wejściówka - IV koncert (Lipień/Lato/Lipień/Tosik-Warszawiak)

11 października 2020, niedziela

Trio stroikowe z fortepianem: Maksymilian Lipień (obój), Piotr Lato (klarnet), Damian Lipień (fagot), Jacek Tosik-Warszawiak (fortepian).

W programie: S. Kisielewski, W. Lutosławski, M. Spisak, A. Tansman.

Godz. 15.00, sala kameralna Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego, ul. Szopena 30.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
18 października 2020, niedziela

Trio fortepianowe: Katarzyna Budnik (altówka), Grzegorz Mania (fortepian)

W programie: P. Scharwenka, D. Szostakowicz

Godz. 18.00, sala koncertowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Dąbrowskiego 83.
Wejściówka - VI koncert (Budnik/Mania)

18 października 2020, niedziela

Trio fortepianowe: Katarzyna Budnik (altówka), Grzegorz Mania (fortepian)

W programie: P. Scharwenka, D. Szostakowicz

Godz. 18.00, sala koncertowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Dąbrowskiego 83.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
17 października 2020, sobota

Koncert laureatów Międzynarodowego Konkursu Muzyki Polskiej im. S. Moniuszki: Marta Gidaszewska, Robert Łaguniak - Polish Violin Duo.

W programie: G. Bacewicz, G.Ph. Telemann, H. Wieniawski, R. Twardowski, M. Spisak.

Godz. 19.00, Kościół oo. Dominikanów pw. św. Jacka, ul. Dominikańska 15.
Wejściówka V koncert (Gidaszewska/Łaguniak)

17 października 2020, sobota

Koncert laureatów Międzynarodowego Konkursu Muzyki Polskiej im. S. Moniuszki: Marta Gidaszewska, Robert Łaguniak - Polish Violin Duo.

W programie: G. Bacewicz, G.Ph. Telemann, H. Wieniawski, R. Twardowski, M. Spisak.

Godz. 19.00, Kościół oo. Dominikanów pw. św. Jacka, ul. Dominikańska 15.

już niedostępne -
3 października 2020, sobota

Koncert inauguracyjny: Orkiestra kameralna Extra Sounds Ensemble, Alicja Śmietana (skrzypce).

W programie: A. Vivaldi, B. Bartok, A. Falconieri.

Godz. 19.00, Kościół oo. Dominikanów pw. św. Jacka, ul. Dominikańska 15
Wejściówka na I koncert (Extra Sounds Ensemble)

3 października 2020, sobota

Koncert inauguracyjny: Orkiestra kameralna Extra Sounds Ensemble, Alicja Śmietana (skrzypce).

W programie: A. Vivaldi, B. Bartok, A. Falconieri.

Godz. 19.00, Kościół oo. Dominikanów pw. św. Jacka, ul. Dominikańska 15

już niedostępne -
24 października 2020, sobota

Koncert: Orkiestra kameralna Extra Sounds Ensemble, Alicja Śmietana (skrzypce), Hanna Hipp (mezzosopran)

W programie: A. Vivaldi, A. Corelli, F. Chopin

Godz. 19.00, Kościół oo. Dominikanów pw. św. Jacka, ul. Dominikańska 15
Koncert nadzwyczajny 1 - wejściówka

24 października 2020, sobota

Koncert: Orkiestra kameralna Extra Sounds Ensemble, Alicja Śmietana (skrzypce), Hanna Hipp (mezzosopran)

W programie: A. Vivaldi, A. Corelli, F. Chopin

Godz. 19.00, Kościół oo. Dominikanów pw. św. Jacka, ul. Dominikańska 15

już niedostępne -
25 października 2020, niedziela

Koncert sekstetu smyczkowego: Anna Maria Staśkiewicz, Maria Sławek (skrzypce), Katarzyna Budnik, Artur Rozmysłowicz (altówki), Tomasz Strahl, Marcin Zdunik (wiolonczele)

W programie: Requiem W.A. Mozarta (aranżacja na sekstet smyczkowy: M. Zdunik)

Godz. 14.30, Kościół oo. Dominikanów pw. św. Jacka, ul. Dominikańska 15
Koncert nadzwyczajny 2 - wejściówka (sekstet)

25 października 2020, niedziela

Koncert sekstetu smyczkowego: Anna Maria Staśkiewicz, Maria Sławek (skrzypce), Katarzyna Budnik, Artur Rozmysłowicz (altówki), Tomasz Strahl, Marcin Zdunik (wiolonczele)

W programie: Requiem W.A. Mozarta (aranżacja na sekstet smyczkowy: M. Zdunik)

Godz. 14.30, Kościół oo. Dominikanów pw. św. Jacka, ul. Dominikańska 15

już niedostępne -