Szkolenie online "Rozwój pracownika i budowanie zaangażowanych zespołów w organizacji"

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 27 wrz 10:00 do 27 wrz 11:15
ticket icon
Od 0,00 zł

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz ManpowerGroup zapraszają Państwa na bezpłatne szkolenie online pt. "Rozwój pracownika i budowanie zaangażowanych zespołów w organizacji ", które odbędzie się 27.09.2021 r., w godz. 10.00-11.15.


Podczas interaktywnego spotkania zostaną poruszone n/w obszary:

  • kultura uczenia się i mobilność pracownika wewnątrz organizacji jako kluczowe elementy przy budowaniu marki pracodawcy z wyboru,
  • zespół HR jako strategiczny partner biznesowy o proaktywnym podejściu,
  • jak efektywnie rozwijać kompetencje pracowników - rekomendacje w zakresie tworzenia programów rozwojowych,
  • model przywództwa, który sprzyja budowaniu kluczowych kompetencji w organizacji,
  • lider w roli coacha, czyli jak zwiększać motywację i zaangażowanie w zespole,
  • odpowiedzialność pracownika za kształtowanie swojej ścieżki zawodowej .

Szkolenie poprowadzi Pani Agnieszka Krzemień, która zarządza rozwojem marki Right Management (ManpowerGroup) w Polsce. Współpracuje na poziomie strategicznym i operacyjnym z organizacjami w momencie zmian, przy projektach fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji, budując strategie zarządzania talentami, w tym mobilności talentów. Koordynuje projektowanie i realizację dedykowanych programów w obszarze redeployment oraz outplacement, a także rozwijania skutecznego przywództwa wewnątrz organizacji. Współtworzy rozwiązania dla klientów w zakresie rozwoju kompetencji trans (programy up-skillingu i re-skillingu). Zaangażowana w promowanie polityki różnorodności i inkluzywności w organizacjach. Jako doświadczony coach kariery z sukcesami towarzyszy osobom w momencie zmiany, a także aktywnie wspiera osoby w procesie świadomego budowania dalszej ścieżki kariery. Z branżą HR związana od 2007 roku. Trener, certyfikowany konsultant kariery, coach, certyfikowany konsultant Hogan Assessment, wykładowca na uczelniach wyższych w zakresie HRM i coachingu.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Rozwój pracownika i budowanie zaangażowanych zespołów w organizacji ", 27.09.2021 r., godz. 10.00-11.50.
już niedostępne -