Rozgrywka o Tron - przygotuj się na historię!

location icon
Zamek Królewski w Warszawie Plac Zamkowy 4, Warszawa
calendar icon
Od 16 lis 10:00 do 16 lis 14:30

Regulamin gry miejskiej
Oświadczenie dla osób niepełnoletnich biorących udział w grze bez opieki osoby dorosłej

Rozgrywka o Tron to gra miejska, która wystartuje 16 listopada o godz. 11:00 na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie.

O co chodzi? Biegamy, chodzimy po mieście, znajdujemy różne punkty, wykonujemy zadania - wszystko jak najdokładniej i jak najszybciej. W poszukiwaniu miejsc z zadaniami będziecie poruszali się po terenie Śródmieścia.

Tematyka? Rozgrywka o Tron - przygotuj się na historię! Wyzwania przed jakimi staniecie będą ściśle związane z codziennym życiem władców Polski - Zygmunta III oraz jego następcy Władysława IV.

Dlaczego? Bo to naprawdę super zabawa! Przeniesiemy się w czasy dynastii Wazów, których życie było pełne intryg, romansów oraz walki o władzę.

Potrzebujesz dodatkowej motywacji...? No dobra. Dla najlepszych zespołów mamy nagrody. Jakie? Szczegóły niebawem!

Kiedy? 16 listopada (sobota). Startujemy o 11:00, kończymy koło 14:00. Rozdanie nagród z pół godziny później.

Gdzie? W Warszawie.  Startujemy na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie przy placu Zamkowym 4... a lokalizację mety poznacie na starcie :)

Dla kogo? Nie ma ograniczeń. Rodziny, grupy znajomych, pary, przypadkowi przechodnie :)

Ile nas może być? Rejestrujemy grupy 2-5 osobowe 

Ile to kosztuje? 0. ZERO. (serio!)

Na co czekasz? Też nie wiemy. Zapisuj się https://evenea.pl/event/rozgrywkaotron/


W roku 2019 mija 400 lat od ukończenia przebudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, podjętej na zlecenie króla Zygmunta III. Obecny kształt rezydencji królewskiej przypominający pięciobok, a także charakter fasady od strony placu Zamkowego i Wieżę Zegarową zawdzięczamy przemianie architektonicznej z tego okresu. W epoce panowania polskich władców z dynastii Wazów Zamek stał się centrum życia politycznego i kulturalnego XVII-wiecznej Rzeczypospolitej. W związku z wyjątkowym jubileuszem serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach przybliżających ówczesne dzieje Zamku, organizowanych pod hasłem Rok Wazowski 2019.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zarejestruj swoją drużynę do startu w grze miejskiej! Po prawej wybierz ilość członków drużyny. W następnym kroku uzupełnisz ich dane. Rejestracja drużyny ;)

Zarejestruj swoją drużynę do startu w grze miejskiej! Po prawej wybierz ilość członków drużyny. W następnym kroku uzupełnisz ich dane.

już niedostępne -