Spotkanie z Bratankiem Rotmistrza Pileckiego

location icon
Hotel Ibis Styles Jana Pawła II 10, Siedlce
calendar icon
Od 1 mar 18:00 do 1 mar 21:00


Towarzystwo Biznesowe Siedleckie ma zaszczyt zaprosić
na spotkanie dla przedsiębiorców!


1 marca w Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych zapraszamy na spotkanie z niezwykłym Gościem - Bratankiem Rotmistrza Witolda Pileckiego. Co ciekawe, bratanek czyli Pan Andrzej Ostrowski spędził więcej czasu w towarzystwie Rotmistrza niż jego rodzony syn. Dlatego dowiemy się o tym jaki był Pilecki od naocznego świadka jego życia. To będzie niesamowicie inspiracyjne spotkanie! Zapraszamy!

Jako zapowiedź tego spotkania gorąco zachęcamy do przeczytania wywiadu z naszym Gościem Specjalnym pod TYM LINKIEM.Towarzystwa Biznesowe

Towarzystwa Biznesowe to kluby networkingowe skupiające przedsiębiorców, menedżerów i freelancerów wszelkich branż. Cotygodniowe spotkania pozwalają na zdobywanie kontaktów, wydawanie rekomendacji, szkolenia i promocję firm. Dbamy o zaufanie i dobór Członków Towarzystw.


Stworzyliśmy cotygodniowe spotkania dla przedsiębiorców z danego miasta, którzy podczas spotkania rozwijają swój biznes w oparciu o relacje. Specjalnie dla nowych Członków oraz osób zainteresowanych organizujemy Spotkania Otwarte, na których Goście mają możliwość poznać działalność Towarzystw Biznesowych SA oraz sprawdzić w praktyce, jak wygląda prawdziwy networking.Działamy już w 19 miastach w całej Polsce i 3 zagranicą. Otworzyliśmy ponad 23 grupy networkingowe.

Zaufało nam prawie 500 przedsiębiorców!

Możesz do nich dołączyć!


Miejsce

Ibis Styles Siedlce

Hotel ibis Styles Siedlce oferuje 101 pokoi w tym 4 apartamenty aneksem kuchennym. Dla gości biznesowych oraz grup sportowych udostępniamy 5 sal konferencyjnych na 450 osób. W hotelowej restauracji poza pysznymi posiłkami można skosztować kwiatowo-ziołowych pysznych herbat. Miłośników przyrody i sportu zapraszamy na spacery po okolicznych łąkach, bezpośredniego dostępu do Aquaparku lub wynajęcia pobliskich boisk sportowych.


Program spotkania

Kolacja Biznesowa

18.00 - Rozmowy kuluarowe
18.15 - Przywitanie Gości i lektura duchowa
18.20 - Minutowe autoprezentacje zaproszonych firm
19.00 - Zaproszenie do bufetu
19.15 - Wystąpienie Gościa specjalnego
20.15 - Rozmowy kuluaroweSerdecznie zapraszamy na spotkanie dla przedsiębiorców z Siedlec i okolic.

Chcemy, aby Twoja firma budowała realną przewagę konkurencyjną we współpracy z przedsiębiorcami, którzy podzielają i cenią te same wartości.

Jeżeli posiadasz firmę, zarządzasz, produkujesz, sprzedajesz, szukasz zleceń jako freelancer lub poszukujesz nowych kontraktów,... to czekamy na Ciebie.

Gwarantujemy inspirujące spotkanie z wartościowymi przedsiębiorcami!Przyjdź koniecznie na nasze spotkanie!

Kiedy: piątek, 1 marca, godz. 18.00
Gdzie: Hotel Ibis Styles Siedlce, ul. Jana Pawła II 10, Siedlce
Cena: 40 PLN za pyszną kolację


KONTAKT:


Michał Osiej

Dyrektor Regionalny
Polska Wschodnia
Towarzystwa Biznesowe SA

+48 535 050 590

m.osiej@towarzystwabiznesowe.pl


Do zobaczenia!

www.TowarzystwaBiznesowe.pl


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Cena brutto Szkolenie podczas spotkania biznesowego (1.03)

Cena brutto

Wyprzedane 40,00 zł Wyprzedane