Jak poczucie własnej wartości wpływa na sukces w biznesie?

location icon
on-line Akademia Rozwoju Osobistego COLUMBUS Summer Camp 2020!
calendar icon
Od 19 sie 18:00 do 19 sie 20:30

Kochaj siebie bardziej - czyli jak poczucie własnej wartości wpływa na sukces w biznesie.


Jeśli wpadniesz na kogoś w drzwiach to schodzisz z drogi i przepraszasz? 

Kiedy ktoś przerywa Ci znów w połowie zdania, to czekasz aż przestanie mówić, by dokończyć swoją kwestię?

Na komplement, że ładnie wyglądasz mówisz: "To tylko stara koszula"?


Jeśli przynajmniej na jedno pytanie odpowiadziałaś/eś TAK - zapisz się koniecznie a dowiedz się, jak na co dzień sabotujesz swój sukces!


Poznaj kilka metod jak pracować nad poczuciem własnej wartości i jak sprawić by zdrowa pewność siebie była Twoim asem w rękawie.


PRELEGENTKA:
Dominika Rossa, szefowa O4 Flow - coworkingu dedykowanego kobietom w Olivia Business Centre w Gdańsku, przedsiębiorczyni i naukowczyni.Założycielka studia głosu i mowy Mystoria, w którym uczy jak mówić i przemawiać wyraźnie, bez stresu, czysto i melodyjnie. Właścicielka agencji marketingowej Umbrelka, w której portoflio Klientów znalazły się zarówno międzynarodowe korporacje (m.in. Grupa L'Oreal, Toyota Motor Poland, Coty, Spectrum Brands), silne marki rodzime (Bank Pekao, Peako TFI, Runmageddon) jak i organizacje pozarządowe (WOŚP, WWF, Kwiat Kobiecości, Przylądek Nadziei).Od osiemnastu lat zajmuje się komunikacją interpersonalną i marketingową. Zrealizowała łącznie ponad 350 projektów marketingowych o łącznej wartości prawie 15 mln PLN. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu SWPS. Obecnie jest doktorantką na Wydziale Psychologii Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. W ramach pracy doktorskiej prowadzi badania nad narracjami w kontekście własnej skuteczności w osiąganiu celów. Bada style narracyjne kobiet i ich sposób komunikacji, a także efektywność, przedsiębiorczość i motywację. W obszarze jej zainteresowań pozostają także role społeczne i biznesowe kobiet (leadership, entrepreneurship, work-life balance), a także komunikacja w biznesie. Swoje doświadczeniei wiedzę zdobywała również na rynku międzynarodowym, m.in. w S.H.A.P.E. - bazie sił zjednoczonych NATO w Belgii oraz w Wielkiej Brytanii, jako finalistka konkursu British Council i Ambasady Brytyjskiej Young Creative Entrepreneur. Laureatka konkursu Gdańsk Miastem Przedsiębiorczych 2019 w kategorii Przedsiębiorczość Wspierająca Markę Gdańska.Jest współorganizatorką polskich obchodów Światowego Dnia Głosu oraz członkinią Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego. Wykłada psychologię przedsiębiorczości na USWPS w Warszawie, prowadzi również zajęcia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi liczne warsztaty z zakresu komunikacji, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i pracą w zespole. Prowadzi cykl webinarów "Kawa z rekruterem" oraz "Zostań w domu i poczuj flow". Jest mentorką w międzynarodowych programach akceleracyjnych: Poland Prize/Space3ac i European Coworkings EOI i FairIT.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Jak poczucie własnej wartości wpływa na sukces w biznesie?
Wyprzedane 49,00 zł Wyprzedane