Zbuduj międzygalaktycznego robota z przyszłości! - warsztat online

location icon
Wydarzenie online
calendar icon
Od 16 wrz 18:00 do 16 wrz 20:00

"Żył raz pewien wielki konstruktor-wynalazca, który, nie ustając, wymyślał urządzenia niezwykłe i najdziwniejsze stwarzał aparaty. Zbudował był sobie maszynkę-okruszynkę, która pięknie śpiewała i nazwał ją ptaszydło." - S. Lem Trzej Elektrycerze

Tak zaczyna się pierwsza opowieść z książki Stanisława Lema "Bajki Robotów", opowieść o Trzech Elektrycerzach. Dzisiaj my też będziemy tworzyć swoje roboty - każdy swojego, każdy trochę innego. Mamy nadzieję, że razem wybierzemy się w niesamowitą podróż tworzenia i fantastycznych opowieści. Nasze roboty będą nie tylko mechanicznymi konstrukcjami, ale też środkami transportu dla naszych mikro-postaci, które wstawimy do środka.

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej, to zapraszamy na warsztaty które będą prowadzone hybrydowo - my wysyłamy Wam komponenty, razem spotykamy się w sieci, rozmawiamy i tworzymy! Od nas dostajecie wycięte na ploterze laserowym elementy, klej i inne potrzebne rzeczy:)

Dodatkowo weźmiecie udział w krótkim, zdalnym oprowadzaniu po naszym nowym FabLabie, który mieści się w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie. 


Link do zajęć zostanie przekazany Wam drogą email.

Wszelkie niezbędne do warsztatu materiały zostaną wysłane do wskazanego w formularzu rejestracyjnym paczkomatu Inpost.


Kto może wziąć udział w zajęciach?

Zapraszamy wszystkich powyżej 12 roku życia. Nie jest to warsztat tylko dla młodzieży - dorośli też świetnie się tu odnajdą.Warsztat jest realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Jeden bilet, to jeden zestaw warsztatowy. Bilet bezpłatny

Jeden bilet, to jeden zestaw warsztatowy.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc