Religia Medytacja, Duchowość

Rekolekcje halowe dla uczniów chojnickich szkół średnich

location icon
Chojnice Centrum Park i Parafia MB Królowej Polski
calendar icon
Od 15 kwi 8:00 do 17 kwi 12:00

Zgodnie z art. 13 ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fundacja Na cały Głos z siedzibą w Pelplinie (83-130), ul. Biskupa Dominika 11;

2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu związanym z organizacją Rekolekcji halowych dla chojnickich szkół średnich (Chojnice, 15-17 kwietnia 2020 r.) zgodnie ze standardami określonymi w art. 6 ust. 1, pkt a rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

3) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres związany z realizacją przedsięwzięcia wskazanego w pkt. 2, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechne obowiązującego prawa.

4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.;

6) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do celów organizacyjnych i komunikacyjnych związanych z przygotowaniem i realizacją przedsięwzięcia wskazanego w pkt. 2, w którym uczestnictwo Pani/Pan zadeklarowała.

Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Fundację Na cały Głos w związku z moim uczestnictwem w Rekolekcjach halowych dla chojnickich szkół średnich (Chojnice, 15-17 kwietnia 2020 r.)

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Fundację Na cały Głos w związku z moim uczestnictwem w Rekolekcjach halowych dla chojnickich szkół średnich (Chojnice, 15-17 kwietnia 2020 r.)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Dla uczniów
już niedostępne -