Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Medytacja, Duchowość Koncerty, Festiwale, Rozrywka Sport Polityka i Gospodarka

WARSZTAT RELAKSU I REDUKCJI STRESU "POWER & MENTAL BALANCE". MINDFULNESS. UMYSŁ I CIAŁO. HOT_elarnia. Hotel & SPA 4*. WIELKOPOLSKA

location icon
HOTELARNIA HOTEL & SPA ul. Morenowa 33, Puszczykowo k/poznania
calendar icon
Od 12 cze 19:00 do 14 cze 14:00
ticket icon
Od 1 500,00 zł

Warsztat Relaksu i Redukcji Stresu "POWER & MENTAL BALANCE", łączy wiedzę z zakresu inteligencji emocjonalnej, uważności (mindfulness) i neuronauki, tak aby dostarczyć Ci wiedzę z zakresu najnowszych badań i technik, które pomogą Ci najlepiej i najbardziej skutecznie redukować napięcie i stres. Warsztaty są formą treningu mentalnego i są specjalnie zaprojektowane w formie interaktywnego uczestnictwa.

Warsztat relaksu i redukcji stresu ma na celu pomoc Tobie znaleźć sposoby, aby pozostać elastycznym, zrównoważonym i spokojnym. Prezentowane techniki i strategie mają wspierać Cię nie tylko w relaksie i złagodzeniu stresu, ale także odwrócić stresujące nawyki i sposoby Twojego myślenia w pracy i innych obszarach życia. Zobaczysz, że w redukcja stresu jest możliwa.

Zatem odłącz się od technologii, wyjdź z listy rzeczy do zrobienia i zadbaj o siebie. Pozwól sobie na weekend ucieczki w naturę i zainwestuj we własne samopoczucie, bądź "w pełni dla siebie". Uważny ruch, joga, świadomy oddech, uważność, w połączeniu z naturą. Rzuć wyzwanie swoim lękom poprzez głębokie zaangażowanie w siebie, zanurzenie w dźwięki gongów, zoptymalizuj swoją biologię i fizjologię poprzez coaching oparty na obecności. Odkryj nowe sposoby radzenia sobie z trudnościami, życiem pod presją, stresem, codziennymi wyzwaniami. Zabierz do domu techniki łatwe do zapamiętania i wdrażaj praktyki zmieniające życie.

Na pewno wiesz, że nie da się uniknąć rzeczy, które Cię stresują, możesz jednak nauczyć się kontrolować własne reakcje na stres, tak aby nie zdominowały one Twojego życia. Nie możesz powstrzymać stresu, ale możesz zmienić sposób reagowania na niego. Dlatego zamiast pozwolić Ci radzić sobie ze stresem, zapraszam Cię na warsztat relaksu i redukcja stresu, by sprawdzać sposoby uspokojenia Twojego umysłu, rozluźnienia ciała, przywrócenia Twojej witalności, doładowania energii i znalezienia wewnętrznego spokoju.


DLA KOGO SĄ WARSZTATY?

Warsztaty są dla osób, które:

 • potrzebują poczuć się mniej przytłoczone i mniej niespokojne, chcą się relaksować i być obecnym TU i TERAZ.
 • chcą żyć więcej w chwili obecnej i zmienić sposób, w jaki reagują.
 • chcą pozytywnie zmienić sposób myślenia o swoich doświadczeniach (szczególnie stresujących).
 • chcą znaleźć różne sposoby i techniki relaksowania i odstresowania swojego ciała i umysłu.
 • pragną poczuć się lepiej ze sobą i w swoim życiu.
 • zastanawiają się "Po co?" i "Dokąd?" tak gnam i są gotowe na zmiany, ale czują się niepewne lub przytłoczone i nie wiedzą od czego zacząć.
 • potrzebują trochę "czasu wolnego", aby ponownie ocenić swoje podejście i są otwarte na pozytywne doświadczenia zmieniające perspektywę.
 • mają potrzebę odłączenia się od technologii, zwolnienia tempa życia i kontaktu z naturą. Pragnące prowadzić świadome życie, poprawić swoje ogólne samopoczucie poprzez nauczenie się bycia obecnym i wyciszenie stresu.
MIEJSCE WARSZTATÓW:

📆 12-14.06.2020.HOT_ELARNIA. HOTEL & SPA 4*. WIELKOPOLSKA

💥 WARSZTAT:

piątek: 19:00 przyjazd

sobota 9:30 - 16:30

niedziela 9:30 - 14:00


Weekend z coachem. Weekendowe zatrzymanie, refleksja, wyciszenie, redukcja stresu w wyjątkowym hotelu w Puszczykowie HOT_elarnia HOTEL&SPA****. We wnętrzach HOT_elarni**** wzrok gościa cieszy New Design Fabio Novembre i Marcel Wanders, a w pokojach zaskakują niebanalne akcenty Philippe Starck lub Patricia Urquiola. Pokojom w HOT_elarni**** nie nadano numerów. Goście odnajdują je kierując się kolorową mapą utkaną w dywanie. Każdy z oferowanych pokoi urzeka barwą, kształtem, indywidualną aranżacją, jak również doskonałym zagospodarowaniem przestrzeni.

Potrzebujesz być świadoma, tego co na Ciebie wpływa i nauczyć się żyć uważnie TU i TERAZ, w chwili obecnej.
Zapraszam Cię do miejsca, gdzie spędzisz czas na warsztatach osobistego, w otoczeniu pięknej natury, przy posiłkach spod znaku detox.DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

Dla osób, które:

 • potrzebują poczuć się mniej przytłoczone i mniej niespokojne, chcą się relaksować i być obecnym TU i TERAZ.
 • chcą żyć więcej w chwili obecnej i zmienić sposób, w jaki reagują. 
 • chcą pozytywnie zmienić sposób myślenia o swoich doświadczeniach (szczególnie stresujących).
 • chcą znaleźć różne sposoby i techniki relaksowania i odstresowania swojego ciała i umysłu.
 • pragną poczuć się lepiej ze sobą i w swoim życiu.
 • zastanawiają się "Po co?" i  "Dokąd?" tak gnam i są gotowe na zmiany, ale czują się niepewne lub przytłoczone i nie wiedzą od czego zacząć.
 • potrzebują trochę "czasu wolnego", aby ponownie ocenić swoje podejście i są otwarte na pozytywne doświadczenia zmieniające perspektywę.
 • mają potrzebę odłączenia się od technologii, zwolnienia tempa życia i kontaktu z naturą. Pragnące prowadzić świadome życie, poprawić swoje ogólne samopoczucie poprzez nauczenie się bycia obecnym i wyciszenie stresu.


CO ZYSKASZ?

Wierzę, że każdy z nas ma wrodzoną zdolność do odczuwania dobrego samopoczucia, siły i pewności siebie, i różnych wyzwań w życiu. Aby wzmocnić tę zdolność, w warsztatach doświadczysz:

 • ćwiczeń coachingowych, które pobudzają refleksję, poszerzają perspektywy widzenia starych spraw w nowy sposób.
 • treningu uważności, technik ciała-umysłu, technik relaksacyjnych, które pomogą Ci skoncentrować się na chwili obecnej i uczą radzenia sobie z gorączkowym stylem życia.
 • praktyki spotkania w każdej chwili z otwartym sercem i umysłem - skupianie się na BYĆ, zamiast DZIAŁAĆ, ciekawość, otwartość, nieocenianie, akceptacja.
 • zabiegów w SPA.

W programie, opieram się na neurobiologii i najnowszych badaniach, łącząc praktyki uważności i współczucia. Program jest interaktywny i wciągający. Obejmuje pewne podstawy teoretyczne, wiele ćwiczeń praktycznych i możliwość praktykowania uważnej komunikacji, abyśmy mogli dzielić się doświadczeniami i uczyć się od siebie nawzajem.


O CO ZADBASZ PODCZAS WYJAZDU?

Zadbasz o siebie w sferze:

JA I MÓJ UMYSŁ (MIND). PRZEJRZYSTOŚĆ I ŚWIADOMOŚĆ

 • Co to jest stres w umyśle. Doświadczysz jak Twoje myślenie może wpłynąć na poziom stresu i dowiesz się jak pracować z nawykowymi myślami, ruminacjami i uczuciami.
 • Nauczysz się poprawiać świadomość swoich własnych procesów myślowych. Zweryfikujesz swoje sabotujące wzorce myślenia, nieproduktywne strategie oraz ich wpływ na Twoje emocje i decyzje. Zrozumiesz, w jaki sposób mózg przetwarza informacje, prowadząc do "reakcji na stres". Odkryjesz nawyki, które Ci nie służą, swoje podstawowe obawy, ograniczające przekonania i "martwe punkty". Badania pokazują, że ludzka uwaga instynktownie skupia się na zagrożeniach i niedoskonałościach, zwłaszcza w przeszłości i przyszłości, dlatego odniesiesz się do takich aspektów Twojego doświadczenia, jak uwaga i interpretacja (na co zwracasz uwagę i jak to interpretujesz). Staniesz się widzem reality show własnego umysłu. Zrobisz odbitkę fotograficzną, tego "Co się dzieje w Twoim umyśle". Nazwiesz swoje myśli i wypuścisz je na wolność. Będziesz wyciszać negatywne i samosabotujące wzorce myślowe, tak by nie niszczyły Twojego życia.
 • Nauczysz się bycia uważnym na pojawiające się emocje. Zdiagnozujesz skąd pochodzą oraz jaką rolę pełnią w tworzeniu i podtrzymywaniu napięcia, lęku i stresu. Nazwiesz pojawiające się przyjemne i nieprzyjemne emocje, które mają na Ciebie wpływ, określisz z jakim poziomem energii są związane, a także to czy dajesz sobie do nich prawo.

JA I MOJE CIAŁO (BODY). UWAŻNOŚĆ I OBECNOŚĆ

  • Co to jest stres w ciele? Co robi z ciałem? Zrozumiesz połączenie ciała i umysłu oraz sygnały wysyłane przez Twoje ciało w sytuacjach stresowych lub nieprzyjemnych. Pracując w sojuszu z umysłem, ciałem i oddechem, nauczysz się nie tylko skutecznie redukować stres, ale także osiągać głębokie poczucie spokoju i dobrego samopoczucia.
  • Doświadczysz i nauczysz się wykorzystywać ciało, aby zredukowałć napięcie. Doświadczysz autentycznej, niezakłóconej, celowej obecności i uważności. Poznasz różne techniki, które będziesz mógł włączyć do swojego życia, które pomogą Ci zrelaksować się i uwolnić od stresu. Doświadczysz m.in.: technik łagodzenia uczuć w ciele, uważność zmysłów na łonie przyrody, wykorzystywania obrazów przyrody do uzewnętrzniania emocji, technik pracy z ciałem i przestrzenią, progresywnego rozluźnienia mięśni, delikatnej jogi, technik mindfulness m.in. takich jak: uważny ruch, medytacji z przewodnikiem, m.in.: body scan, Breathfulness - nauki świadomego oddechu.
  • Opracujesz własne strategie uspokajania siebie i odnoszenia się do trudnych myśli i emocji w zdrowszy sposób. Doświadczysz technik i narzędzi do lepszego zarządzania swoim stresem. Wyciszysz swój umysł, poznasz język swojego ciała, naucz się lepiej dbać o siebie i sposoby uspokajania i stymulowania umysłu i ciała. Doświadczysz zwracania uwagi w otwarty, nieoceniający sposób na to, co robisz i co jest wokół Ciebie w chwili obecnej. Dostaniesz narzędzia, których możesz użyć NATYCHMIAST, co będzie miało ogromną różnicę w sposobie, w jaki doświadczasz uczucia lęku, niepokoju.Znajdziesz, to co działa w Tobie, w odpowiedzi na relaks. Zobaczysz jak przebiega redukcja stresu.

Czeka Cię weekendowe zatrzymanie, warsztat pełen wyjątkowych doświadczeń i refleksji, wyciszenie w Talaria Resort SPA.

Pamiętaj, że nie jesteś uszkodzona. Nie potrzebujesz naprawy.
PROGRAM:

PIĄTEK:

19:00 - 20:00 - przyjazd i rejestracja

20:00 - 21:30 - sesja I otwierająca - spotkamy się, aby się poznać i rozpocząć wspólny weekend

SOBOTA:

:00 - 9:30 - powolne śniadanie

9:30 - 11:00 - sesja II

11.00 - 11:20 - poranna kawa/herbata

11:20 - 13:00 - sesja III

13:00 - 14:30 - SLOW lunch

14:30 - 16:00 - sesja IV

16:00 - 16:30 - popułudniowa kawa/herbata

16:30 - 19:00 - czas dla samej siebie

19:00 - 21:00 - kolacja. WHITE EVENING DRESS CODE. Sobotni wieczór dotyczy świętowania siebie i swojej siły. Niespodzianki

NIEDZIELA:

8:00 - 9:30 - powolne śniadanie

9:30 - 11:00 - sesja V

11.00- 12:00 - poranna kawa/herbata. Spakowanie się

12:00 - 13:30 - sesja VI

13:30 - 14:00 Zakończenie warsztatów i wyjazdOSOBA PROWADZĄCA:

JULITA PIETRASZKO. Spędziłam wiele lat, pomagając ludziom rozwijać się, wierzyć w swoje możliwości, przezwyciężać wyzwania, odblokowywać ograniczające przekonania na drodze do realizacji celów i odczuwać po prostu radość. To bardzo osobista praca i wiele dla mnie znaczy. Swoimi doświadczeniami i sposobami jak zwolnić, wyciszać szum perfekcjonizmu i porównania, być mniej zestresowaną, jak poszerzać własne perspektywy, aby realizować odważnie życiowe cele dzielę się na warsztatach, w wyjątkowych miejscach sprzyjających rozwojowi - w stylu SLOW life, ECO, blisko natury.

Jestem entuzjastką życia. Smakuję każdy kęs świata. Kocham podróżować po świecie, co wyrywa mnie z tzw. "systemu" i sprawiło, że stałam się bardziej uważna na to co mnie otacza i co dzieje się w moim umyśle. Przeżyłam wypalenie zawodowe, dzięki któremu poznałam i praktykuję Mindfulness (uważność) oraz zaczęłam praktykować jogę Iyengara…odciągając dzięki tym praktykom swój umysł od natłoku myśli. Uważność i uważne współczucie są podstawą moich praktyk i technik, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Nauka "BYĆ TU i TERAZ" jest prostą i potężną zasadą, która zmieniła tak wiele ludzkich żyć, w tym moje własne. Wiem, że one też mogą zmienić Twoje.

Jestem Trenerem rozwoju osobistego, Akredytowanym Coachem ICC®. Partnerem firmy szkoleniowej OKTI. Założycielem Projektu "Świat w Kawałkach" (łączy rozwój z podróżami w duchu SLOW life i midfulness). Międzynarodowym Certyfikowanym konsultant MindSonar®, narzędzia badającego hierarchię wartości i myślenia. Certyfikowanym praktykiem Points of You, narzędzia wspomagającego zmiany. Certyfikowanym praktykiem kursu MBSR treningu Redukcji Stresu opartego na Uważności. Posiadam Certyfikat Emotional Intelligence (level 1 i 2 professional) i jestem członkiem w International Society for Emotional Intelligence.

Posiadam ponad 20 lat doświadczenie zawodowe jako menadżer, trener i coach. Byłam prelegentem na konferencjach dla Kadry Zarządzającej dla takich jak: Poczta Polska SA, Citibank SA, Millennium SA. Współpracuje jako ekspert w magazynie "Zmiany w życiu","Sens".

Więcej o mnie znajdziesz: TUTAJ.


WARUNKI ZAKUPU:

 • Dostępnych jest  8 miejsc. 
 • Koszt pakietu pobytowego wraz z warsztatami rozwojowymi: 1.500 zł/ osobę.

WARUNKI REJESTRACJI:

 • Zaliczka rejestracyjna gwarantująca miejsce: 800 zł.
 • Pozostała kwota jest należna na 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów.

ZASADY ANULOWANIA:

 • Wszystkie depozyty nie podlegają zwrotowi po 20.05.2020, ponieważ są wykorzystywane do zagwarantowania zakwaterowania, udogodnień i posiłków.
 • Zastrzegam sobie prawo do anulowania warsztatów, jeśli nie będzie minimalnej ilości uczestników (tj. 4 osoby). Zostaniesz powiadomiona 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów. W przypadku braku minimalnej ilości osób i anulowania warsztatów - otrzymasz zwrot pieniędzy lub możesz je wykorzystać na inne wydarzenie.WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

http://swiatwkawalkach.pl/warsztaty/warsztat-relaksu-i-redukcji-stresu-power-mental-balance-mindfulness-umysl-i-cialo-hot_elarnia-hotel-spaKONTAKT W SPRAWIE WARSZTATÓW:

Julita Pietraszko tel 519 734 643

julita.pietraszko@okti.pl

julita@swiatwkawalakch.pl 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Power & Mental Balance". Weekend dla kobiet w HOTELARNIA HOTEL & SPA
10 czerwca 2020 1 500,00 zł