Koncerty, Festiwale, Rozrywka Polityka i Gospodarka

Circular Economy Warsaw Summit - Gospodarka obiegu zamkniętego - od teorii do praktyki

location icon
calendar icon
Od 25 paź 9:00 do 25 paź 9:00

Już ruszyła rejestracja na III edycję międzynarodowej konferencji koalicji rECOnomy - Circular Economy Warsaw Summit - "Gospodarka Obiegu Zamkniętego od teorii do praktyki".

25 października w Centrum Olimpijskim przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie 4 w Warszawie po raz kolejny odbędzie się spotkanie liderów i czolowych ekspertów zajmujących się tematyką gospodarki cyrkularnej. Podczas konferencji będzie można wysłuchać inspirujących prezentacji, wziąć udział w interaktywnych sesjach warsztatowych i poznać najciekawsze case studies z Polski i z Europy.

Swój udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.:

Joan Prummel międzynarodowy doradca strategiczny w obszarze circular procurment z ramienia Holenderskiego Ministerstwa Środowiska i Infrastruktury. Współtwórca koncepcji cyrkularnych zamówień i zakupów. Pomaga różnego rodzaju instytucjom rozwijać się zgodnie z koncepcją circular economy.

J.(Jan) Jonker z Nijmegen School of Management, Radboud University w Holandii specjalista od zrównoważonego rozwoju biznesu, jeden ze 100 najbardziej wpływowych "zielonych osób" w Holandii. W swoich badaniach skupia się przede wszystkim na analizie cyrkularnych modeli biznesowych oraz rozwoju zrównoważonych strategii dla biznesu.

Rob Ooman Madaster Foundation. Rob pomagał wielu organizacjom we wdrażaniu cyrkularnych strategii oraz  przekształcaniu firm w kierunku cyrkularnych modeli biznesowych. Obecnie Rob współpracuje z Fundacją Madaster, która tworzy i przyznaje paszporty dla materiałów budowlanych, dzięki czemu można identyfikować ich pochodzenie. Dzięki nadawaniu materiałom budowlanym tożsamości Madaster zapobiega, aby stały się one odpadem.

więcje informacji; 

circularweek.org/konferencja

Program konferencji:

Program konferencji

Patroni wydarzenia: 

Ambasada Holandii,
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

Partnerzy Strategiczni:

IKEA, BASF, STENA RECYCLING


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 450,00 zł -
  Bilety dla NGO, samorządów i administracji publicznej
już niedostępne bezpłatny -