Marketing

ReBrain Meetup #3: Copywriting. Dlaczego włosy się nie cieszą?

location icon
Solutions Rent Plac Trzech Krzyży 10/14, Warszawa
calendar icon
Od 19 lis 18:00 do 19 lis 18:00

Czy wiesz dlaczego włosy się nie cieszą? Albo czy można emulgować szampon z wodą? Kto pisze te teksty na etykietach produktu? Jak pisać, aby poruszać ludzkie serca? I jak to połączyć z rzetelną informacją o produkcie? Czy copywriter powinien wiedzieć o czym pisze? Kiedy może pozwolić sobie na odrobinę fantazji a kiedy może odlecieć?

Na te oraz wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi już 19 listopada podczas trzeciego już spotkania #ReBrainMeetup. Tym razem poruszymy temat copywritingu. Oczywście - nie tylko od strony twórcy tekstu, ale również od strony marki. 

Jesteś copywriterem? Piszesz teksty marketingowe? A może współpracujesz z copywriterami i często musisz poprawiać ich teksty? Powinieneś być na tym spotkaniu! 

WSTĘP BEZPŁATNY!

Ponieważ jednak mamy ograniczoną ilość miejsca - aby wziąć udział w spotkaniu - prosimy o rejestrację!

OSZCZĘDZAJ DRZEWA! NIE DRUKUJ BILETU!


EKSPERCI 

Katarzyna Bieniek - Jako Specjalista R&D Beauty and Personal Care w Unilever wspiera takie marki jak: Dove, Axe, Tresemme, Signal, Timotei. Ściśle współpracuje z działami: marketingu, trade marketingu i sprzedaży. Prowadzi szkolenia produktowe i warsztaty wewnątrz firmy. Doświadczenie zdobyte podczas zarządzania kategorią w sieci aptek Dbam o Zdrowie wykorzystuje w prezentacjach dla pracowników służby zdrowia. Rozwija się w różnych dziedzinach: od Farmacji poprzez Marketing Management po Project Management. Uwielbia zdobywać wiedzę i wykorzystywać ją do optymalizacji procesów.

Krystian Rudy Wojtkowski - między imieniem a nazwiskiem stawia ksywę "Rudy" i twierdzi, że mimo to można mu zaufać. W reklamie od ponad 6 lat. Dobrym słowem wspierał m.in. PGE, Felix, Monte, UPC, Starbucks, Dziki Sad, LOT, o.b.® oraz Decathlon. Dodatkowo może pochwalić się nominacjami w konkursach Young Creatives oraz wyróżnieniem w Golden Arrow. Dziś bardziej ruda połowa teamu kreatywnego w agencji Przestrzeń.


HARMONOGRAM:

18:00 - 18:30 - rejestracja uczestników ♥ networking

18:30 - 18:45 - rozpoczęcie, 

18:45 - 19:30 - wprowadzenie do tematu (prezentacje ekspertów)

19:30 - 20:00 - panel dyskusyjny

20:00 - 22:00 -afterparty ♥ integracja ♥ networking


CO TO JEST REBRAIN MEETUPS?

Gdy prowadzimy biznes lub wykonujemy codzienne obowiązki w pracy, często idziemy utartymi, znanymi schematami nie wiedząc nawet, że wprowadzenie prostych zmian może znacznie ułatwić i usprawnić naszą pracę, a docelowo - pozytywnie wpłynąć na biznes, którym się zajmujemy.
ReBrain Meetup to spotkanie, na którym nie tylko będziemy mogli posłuchać ekspertów z danej dziedziny, ale przede wszystkim - wspólnie podyskutować o wybranym temacie. A jednocześnie - zbudować społeczność ludzi zainteresowanych poprawą swojego biznesu lub po prostu - swojej codziennej pracy.


PARTNERZY WYDARZENIA:KTO ZA TO ODPOWIADA?

Kamil Mirowski- CEO-ORDINATOR ReBrain

Dyplomowany (SGH) specjalista ds. marketingu internetowego. Komunikacją w mediach cyfrowych zajmuje się od 2008 roku. Prowadzi projekty marketingowe, employerbrandingowe, szkolenia oraz warsztaty z wykorzystaniem mediów cyfrowych w komunikacji biznesowej. Dzieli się wiedzą merytoryczną pozyskaną podczas pracy na pierwszej linii frontu. Autor artykułów branżowych, prelegent oraz organizator spotkań o tematyce około-marketingowej. Pracował z takimi markami jak: InPost, Onet, Dr. Oetker, Jutrzenka (Colian), Warka (Grupa Żywiec), AXA Polska, Muzeum Łazienki Królewskie, Mlekpol, Nespresso, Canon, Lyreco, Capgemini. 

Katarzyna Bieniek - CO-ORDINATOR ReBrain 

Jako Specjalista R&D Beauty and Personal Care w Unilever wspiera takie marki jak: Dove, Axe, Tresemme, Signal, Timotei. Ściśle współpracuje z działami: marketingu, trade marketingu i sprzedaży. Prowadzi szkolenia produktowe i warsztaty wewnątrz firmy. Doświadczenie zdobyte podczas zarządzania kategorią w sieci aptek Dbam o Zdrowie wykorzystuje w prezentacjach dla pracowników służby zdrowia. Rozwija się w różnych dziedzinach: od Farmacji poprzez Marketing Management po Project Management. Uwielbia zdobywać wiedzę i wykorzystywać ją do optymalizacji procesów.


MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z organizatorem:

Kamil Mirowski

tel. 602 686 610

kamil@rebrain.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rebrain Meetup #3: Copywriting
już niedostępne -