ReactUp#11

location icon
04 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Center Aleja Grunwaldzka 472B, Gdańsk
calendar icon
Od 17 cze 18:00 do 17 cze 21:00

To już 11 edycja ReactUpa!

Przyjdź na spotkanie w dobrym gronie speców od Reacta.

Tym razem wystąpią:

➡️ 18.00 - Rafał Wyszomirski (Desmart) - "React Native Web: ¿Por Qué No Los Dos?"

💬  Współdzielenie kodu między platformami web / native. Postaram się przybliżyć dobre, złe i brzydkie strony pisania aplikacji w React z myślą o wielu platformach jednocześnie.

➡️ 18.40 - Bartosz Cytrowski  (infoShare Academy, Spartez) - Cypressem po Storybooku - czyli jak upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu.

💬  Opowiem o tym, jak sprytnie podejść do problemu testowania front-endu aplikacji webowych, systematyzując przy okazji zbiór komponentów, z którzych korzystamy. Pytania mile widziane. :)

➡️ 19:20 - 19:40 - Przerwa

➡️ 19:40 - Marcin Kwiatkowski (Bright Inventions, infoShare Academy) - "Umarł AngularJS, niech żyje React". O tym, jak z legacy projektu można uzyskać arcydzieło.

💬 Opowiem o tym, w jaki sposób udało się przeprowadzić rozłożoną w czasie migrację aplikacji webowej opartej o AngularJS do najnowszej wersji Reacta. Wskażę przydatne narzędzia i podejścia, które pomogły mi przeprowadzić tą niezwykle skomplikowaną operację.

➡️ 20:20 - Quiz z nagrodami

Przyjdź, spotkaj się z innymi fanami frontendu i posłuchaj wystąpień prelegentów. Nie przegap okazji! Obowiązkowa rejestracja na Evenei.

A może masz w zanadrzu kilka pomysłów 💡, o których chciałbyś opowiedzieć na następnym meetupie? Nie wahaj się! Zgłoś swoją prelekcję i dołącz do grona ekspertów!

Więcej informacji na stronie: www.reactup.pl

Prelegenci:

👨💻 Rafał Wyszomirski

👨💻 Bartosz Cytrowski - Starszy inżynier oprogramowania w firmie Spartez i od 2015 roku trener w infoShare Academy, gdzie na sali szkoleniowej spędził ponad trzy tysiące godzin. Od 2006 roku związany z tworzeniem aplikacji internetowych. Pracował w projektach fullstackowych opartych na Javie, .Necie, PHP i Node.js m.in. dla firm Schibsted Tech Polska oraz Tidal. Zafascynowany funkcyjnym programowaniem reaktywnym, projektowaniem złożonych interfejsów użytkownika, wizualizacjami oraz przetwarzaniem danych.Specjalizuje się w języku JavaScript i bibliotece React.

👨💻 Marcin Kwiatkowski - Full-Stack developer w Bright Inventions i Team Lead z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży IT. Absolwent wydziału ETI na Politechnice Gdańskiej. W ciągu lat pracy dostarczał oprogramowanie stworzone w różnych technologiach, głównie webowych. Zwolennik zwinnego podejścia wytwarzania oprogramowania.

Organizatorzy:

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów.

Desmart - DeSmart is an excellent team of people who have been writing good code since 2003. Recently, we have become teal. A teal organisation is one with a flat structure. A trainee, a senior developer and the CEO all have the same rights. Every member of the team has an influence on the decisions made, even those concerning the company's financial issues. Everyone's opinion is appreciated, respected and taken into account. Is it a utopia? It's not, although if you want to become or join a teal organization, you need to change your mindset. We have plenty of successes, and we learn from our mistakes.

Kiedy: 17.06.2019r. 18:00 - 21:00

Adres: 04 Coworking, sala Jowisz, Olivia Four, Olivia Business Center, Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  ReactUp#11
już niedostępne -