Robimy kule węchowe dla psów z Agatą Mancewicz (PsiRuch) / MIASTO, WRACAM

location icon
Plac Wałowy Plac Wałowy, Gdańsk
calendar icon
Od 26 cze 15:00 do 26 cze 16:30

Kula-węchula to przestrzenna wersja maty węchowej - rozwijającej psi zmysł powonienia i motywującej do ruchu zabawki, w której chowa się smakołyki. Uczestnicy warsztatów będą mieli szansę samodzielnie wykonać kulę dopasowaną do swojego psa! Prowadzącą jest Agata Mancewicz (PsiRuch). Wydarzenie odbywa się w ramach trzydniowego projektu MIASTO, WRACAM. Pełen program znajdziecie na https://ikm.gda.pl/projekt/miasto-wracam/ lub na wydarzeniu https://fb.me/e/yBU6CE0T. W razie problemów z zapisami, można skontaktować telefonicznie się z Punktem Informacji Kulturalnej 664 976 052.

Agata Mancewicz jest zoofizjoterapeutką i rehabilitantką, która prowadzi gabinet PsiRuch (www.psiruch.pl). W wolnych chwilach wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności pomagając psiakom z gdańskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt "Promyk" oraz działając w Stowarzyszeniu Mopsy w Potrzebie. Prywatnie matka dwóch mopsów.


Wydarzenie "Miasto, wracam" jest organizowane w ramach programu "UrbCultural Planning", współfinansowanego ze środków Programu Interreg Baltic Sea Region.

Zapisując się na wydarzenie akceptujesz REGULAMIN oraz potwierdzasz, że:

1. Według mojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywam na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Jeżeli wystąpią u mnie objawy choroby nie wezmę udziału w warsztatach i poinformuję o tym Organizatora.*
2. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Warsztatów i zobowiązuję się do jego przestrzegania.*
3. Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Kultury Miejskiej w celu: przyjęcia mojego zgłoszenia na warsztaty oraz uczestniczenia w nich, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych**.

*Oświadczenie jest obowiązkowe. Osoby nie spełniające warunków określonych w oświadczeniu nie mogą wziąć udziału w warsztatach.
** Zgoda jest obowiązkowa, a jej niewyrażenie wiąże się z niemożliwością wzięcia udziału w warsztatach.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatna wejściówka
już niedostępne -