Jak lepiej zrozumieć psa? Warsztaty z psią behawiorystką Asią Brejnakowską (Psatelita) / MIASTO, WRACAM

location icon
Plac Wałowy Plac Wałowy, Gdańsk
calendar icon
Od 26 cze 12:00 do 26 cze 13:00

Jak lepiej zrozumieć psa? Zapraszamy na warsztaty z psią behawiorystką Asią Brejnakowską (Psatelita) Wydarzenie odbywa się w ramach trzydniowego projektu MIASTO, WRACAM. Pełen program wydarzenia znajdziecie na https://ikm.gda.pl/projekt/miasto-wracam/ lub na wydarzeniu https://fb.me/e/yBU6CE0T. W razie problemów z zapisami, można skontaktować telefonicznie się z Punktem Informacji Kulturalnej 664 976 052. Na warsztaty zapraszamy opiekunów z psami.

Podczas warsztatów pomożemy wam lepiej zrozumieć swojego czworonoga - skupimy się na odczytywaniu psich sygnałów, porozmawiamy o psich potrzebach i o tym, czym może skutkować brak ich zaspokojenia. Pokażemy wam też jak powinien wyglądać - i czym urozmaicić - wspólny spacer oraz zaprezentujemy kilka ćwiczeń pomagających zbudować dobrą relację z psem.

Asia Brejnakowska jest trenerką psów z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień tworzy pozytywną psią szkołę Psatelita (psatelita.pl).

Wydarzenie "Miasto, wracam" jest organizowane w ramach programu "UrbCultural Planning", współfinansowanego ze środków Programu Interreg Baltic Sea Region.

Zapisując się na wydarzenie akceptujesz REGULAMIN oraz potwierdzasz, że:

1. Według mojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywam na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Jeżeli wystąpią u mnie objawy choroby nie wezmę udziału w Warsztatach i poinformuję o tym Organizatora.*
2. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Warsztatów i zobowiązuję się do jego przestrzegania.*
3. Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Kultury Miejskiej w celu: przyjęcia mojego zgłoszenia na Warsztaty oraz uczestniczenia w nich, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych**.

*Oświadczenie jest obowiązkowe. Osoby nie spełniające warunków określonych w oświadczeniu nie mogą wziąć udziału w Warsztatach.
** Zgoda jest obowiązkowa, a jej niewyrażenie wiąże się z niemożliwością wzięcia udziału w Warsztatach.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatne wejściówki
Wyprzedane Brak wolnych miejsc