Języki programowania IT i Nowe technologie

Przy kawie o Javie | bezpłatny webinar

location icon
Fanpage infoShare Academy
calendar icon
Od 9 lip 18:00 do 9 lip 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Java to wszechstronny, bardzo popularny i dobrze płatny język programowania. Otwiera drzwi do kariery młodym programistom. Jak nauczyć się Javy od podstaw? Jakie są zastosowania Javy? Jakie są możliwości pracy w tym języku?

O tym porozmawiamy już w czwartek, 9 lipca podczas webinaru z live codingiem: Przy kawie o Javie.

💥Uwaga, na koniec niespodzianka - pokażemy jak przy wykorzystaniu Javy połączyć Raspberry Pi z czujnikami temperatury, wilgotności i światła, a także z... odkurzaczem;) Będzie ciekawie! 💣


Dla kogo jest ten webinar?

Dla osób, które chcą:

👉 dowiedzieć się, jak wygląda nauka programowania w Javie od podstaw

👉 poznać cechy i zastosowania Javy

👉 dowiedzieć się jak znaleźć pierwszą pracę jako programista Java

👉 zmienić branżę i myślą o karierze w IT


W programie:

  • Cechy, zastosowanie i popularność Javy.
  • Jak rozpocząć naukę programowania w Javie?
  • Jak przebiega rekrutacja na stanowisko Junior Java Developera?
  • Jak wygląda codzienna praca programisty?
  • Najbardziej przydatne narzędzia podczas pracy z Javą.
  • Pytania i odpowiedzi
  • Live coding - pokażemy jak przy wykorzystaniu Javy połączyć Raspberry Pi z czujnikami temperatury, wilgotności i światła, a także z... odkurzaczem;)


Jak dołączyć do wydarzenia?

1. Zarejestruj się tutaj na wydarzenie.

2. Oglądaj transmisję online 9 lipca o 18:00 na fanpagu infoShare Academy na Facebooku 


Wystąpią:


Krzysztof Chudy: Programista Java z prawie 10 letnim stażem i trener w infoShare Academy. Programista Scala z kilkuletnim stażem. Oprócz tego - fan programowania funkcyjnego. Prywatnie - próbuje jeździć konno i skleja modele.


Mateusz Przybylski: Zajawkowicz na całego, który zawsze musi wiedzieć co jak działa oraz uwielbia dzielić się wiedz z ponad 3 letnim doświadczeniem w IT na stanowiskach związanych z Javą. Od czasów licealnych i studenckich uczy innych, najpierw jako korepetytor z przedmiotów ścisłych, a aktualnie trener Javy w infoShare Academy. Samouk, bez wykształcenia informatycznego. W swojej krótkiej, aczkolwiek intensywnej karierze, miał możliwość uczestnictwa w kilku projektach, m.in. dla największej giełdy towarowej z Chicago - przy obsłudze turbo-wydajnych, niskopoziomowych systemów zleceń kupna/sprzedaży, jak również przy infrastrukturze IT agencji informacyjnej Reuters czy firmy Puma. Prywatnie - motocyklista, miłośnik sportów oraz podróży, licencjonowany operator bezzałogowych statków powietrznych uwielbiający dokumentować przygody za pomocą zarówno GoPro, jak i... z powietrza.


Gospodarz:

Andrzej Kiesz: CEO infoShare Academy oraz współtwórca infoShare, jednej z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej w Wirtualnej Polsce na stanowisku Kierownika Działu Projektów WWW, odpowiedzialny za technologiczny rozwój licznych serwisów i usług webowych uruchamianych przez WP.


Organizator webinaru:

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Przy kawie o Javie | bezpłatny webinar
już niedostępne -