PRZEDSPRZEDAŻ KSIĄŻKI ,, Self-Image, Unikalny Element Twojego Ja''

location icon
calendar icon
Od 18 lis 0:00 do 15 lut 22:59

Właśnie otworzyłam przedsprzedaż mojej książki ,, Self-Image, Unikalny Element Twojego Ja''. Co to oznacza dla Ciebie? Możesz już dziś zamówić książkę, która jest obecnie w przygotowaniu. Treść mam już stworzoną, pozostało jedynie zrobić korektę, redakcję, skład i wydrukować. Póżniej premiera i promocja. Wszystko będzie gotowe do wysyłki do końca marca 2020 roku. Dlatego przedsprzedaż zaplanowałam zrobić do 15 lutego 2020 roku. W dniu 30 marca 2020 roku nastąpi oficjalna premiera książki wtedy też będę wysyłać do was zakupione egzemplarze.

Dlaczego opłaca Ci się skorzystać z przedsprzedaży? Najobficiej nagradzam wszystkich tych, co najszybciej podejmują decyzję, bo te osoby najbardziej pomogą mi przy wydaniu książki. Zanim ujrzy ona światło dzienne muszę ponieść znaczny koszt. Dzięki przedsprzedaży w dużym stopniu sfinalizuję ten projekt, a Ty czynnie mi w tym pomożesz.

Co dla Ciebie mam? Tylko podczas przedsprzedaży cena

książki wynosi  59 zł do 15.02.2020 roku

zamiast 79 zł.

Koszt wysyłki biorę na siebie, czyli nie płacisz za dostawę dodatkowych 12.90 zł. Do każdej książki, która zostanie zamówiona w tym okresie dołączę własnoręczną dedykację dla Ciebie wraz z podpisem. Otrzymasz również wyjątkowy prezent. Podziękowanie w książce oraz list z podziękowaniem pisany ręcznie. Teraz już wiesz, że warto zamówić książkę już teraz?

  • Bezpłatna dostawa12.90 zł
  • Cena książki 59 zł do 15.02.2020 roku, 
  • zamiast 79 zł
  • Własnoręczna dedykacja i podpisana
  • Podziękowanie w książce
  • List z podziękowaniem pisany ręcznie

POSPIESZ SIĘ I KUP PO NAJBARDZIEJ KORZYSTNEJ CENIE.

JEŚLI INTERESUJĄ CIĘ INNE OPCJE, DODATKOWE NAGRODY I PREZENTY. A MOŻE CHCESZ WYPROMOWAĆ SIEBIE, TWÓJ BIZNES ? ZAJRZYJ NA: https://zrzutka.pl/3yjd6n

I ZOSTAŃ PARTNEREM PROJEKTU LUB SKONTAKTUJ SIĘ :

Sławomira Pochylska
Tel.48 501 323 790
e-mail:spoch1@wp.pl

                                                                                                                 ZAPRASZAMY :)))


                             DLACZEGO TRZEBA PRZECZYTAĆ TĘ KSIĄŻKĘ ?

Psycholodzy twierdzą, że aby zrozumieć innych,spełnić swoje marzenia i odnieść sukces najpierw trzeba zrozumieć siebie. Tylko kto ma czas, ochotę i pieniądze na zagłębianie ludzkiej psychiki na kozetce u terapeuty ?

Tak naprawdę żyjemy wśród ludzi o czterech typach stylu myślenia. Ta książka da Ci instrukcję, która pozwoli je zidentyfikować, a póżniej skutecznie obsługiwać.

Wtedy dogadasz się z tymi, których nie możesz zrozumieć i dalej wszystko pójdzie jak z płatka.

Ale to nie wszystko .

Brian Tracy mówił, że ludzie, którzy osiągają niezwykłe rzeczy, nieustannie wizualizują swoje dążenia. Bez przerwy myślą o tym, co chcą osiągnąć. Wciąż na nowo odtwarzają idealny wizerunek swej przyszłości, tak jakby wyświetlali slajd na ekranie swego umysłu. Częstotliwość wizualizacji nie tylko mówi o tym, jak bardzo pragniesz zrealizować tę wizję, ale także wzmaga twoje pragnienie i wiarę w to, że są one wykonalne.

Bardzo często na swoich szkoleniach i warsztatach mówię o tym, jak ważna w drodze do sukcesu jest wizualizacja. Wyobrażać sobie efekt końcowy i działać tak, jakby to wszystko było już zrealizowane.

W książce znajdziesz odpowiedż dlaczego nie wizualizujesz lub/i dlaczego Twoje wizualizacje nie działają.

Dowiesz się co powinieneś zrobić by wreszcie zaczęły się materializować.

                                             ZAPRASZAM DO LEKTURY 😊

To praktyczny zbiór wskazówek do zrozumienia siebie. Bez nich nie da się dokonać żadnej pozytywnej zmiany w życiu. To podstawowy podręcznik, który każdy powinien mieć.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  ZAKUP KSIĄZKI W PRZEDSPRZEDAŻY
już niedostępne 59,00 zł -