Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty Polityka i Gospodarka

GIRLS do business!

location icon
WeWork ul. Krucza 50, warszawa
calendar icon
Od 29 sty 17:30 do 29 sty 17:30

Serdecznie zapraszamy na długo wyczekiwane wydarzenie Przedsiębiorczej Kobiety, tym razem pod hasłem: 🌹GIRLS do business🌹


Tego jeszcze nie było…

Czeka na Was ogromna dawka motywacji i inspiracji, ciekawe warsztaty, spotkanie z PRZEDSIĘBIORCZYMI KOBIETAMI ze świata biznesu! 🤩🤩

To idealny moment, aby oderwać się od codziennych obowiązków i skupić swoją uwagę na SOBIE!

W programie prelekcje wyjątkowych kobiet:


Pierwsza z Nich - Izabela Makosz przedstawi wykład zatytułowany "5 rzeczy o których NIKT nie mówi, a które MUSISZ zrobić". Najprościej jest rzucić wakat i co dalej? Jeżeli biznes nie będzie rentowny przez jakiś czas, należy się do tego przygotować. Izabela Makosz w swoim wystąpieniu opowie o 5 rzeczach, które MUSISZ zrobić, a o których NIKT nie mówi, jeżeli masz w planach otwarcie biznesu - te wskazówki może dać Ci tylko praktyk jakim jest nasza prelegentka!
Drugą prelegentką jest Barbara Lech, która opowie o "Pewności siebie opartej na faktach!". Pracuje jako coach, ponieważ uwielbia wspierać i obserwować ludzi w drodze do celu. Pomaga być bardziej pewnym siebie, asertywnym i mieć więcej czasu dla siebie. Trenerka MindSonar®, dyplomowany coach z wieloletnią praktyką. W 2016 roku otrzymała statuetkę "Lwice Biznesu", a w 2019 roku nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu. Spełniona zawodowo kobieta i mama dwójki dzieci. Jak sama mówi, jej najważniejszymi wartościami i filarami życiowymi są autentyczność i rodzina.

TO NIE KONIEC! Specjalnie dla Was przygotowałyśmy warsztaty makijażowe prowadzone przez markę Anabelle Minerals! Czekamy na Ciebie 29 stycznia o godzinie 16:45 w WeWork przy ul. Kruczej 50 w Warszawie!


Przyjdź i przekonaj się, że masz w sobie potencjał!


A oto nasza propozycja na ten wieczór:

17:30 - 17:40 Czas na rejestrację i oficjalne rozpoczęcie17:40 - 18:30 Izabela Makosz - "5 rzeczy, o których NIKT nie mówi, a które MUSISZ zrobić"18:30 - 18:40 Występ NIESPODZIANKA18:40 - 18:55 Przerwa networkingowa18:55 - 19:45 Barbara Lech - "Pewność siebie oparta na faktach"19:45 - 20:00 Konkurs i oficjalne zakończenie20:00 - 21:00 Warsztaty z Annabelle Minerals dla osób, które zakupiły bilet VIP!
Szukaj wydarzenia na naszym fanpage'u: http://bit.ly/PrzedsiębiorczaKobietaWarszawa


Gwarantujemy, że poza dawką inspiracji i praktycznej wiedzy, każdy z uczestników wyjdzie z wydarzenia z upominkiem ufundowanym przez naszych partnerów. 

Do zobaczenia! 

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet pojedynczy
już niedostępne 30,00 zł -
  Bilet podwójny
już niedostępne 40,00 zł -
  Pojedynczy bilet VIP (prelekcje oraz warsztaty makijażowe z marką Anabelle Minerals)
już niedostępne 40,00 zł -
  Podwójny bilet VIP (prelekcje oraz warsztaty makijażowe z marką Anabelle Minerals)
Wyprzedane 50,00 zł Wyprzedane