DIY, Majsterkowanie, Hobby

Jak wydać książkę? - spotkanie autorskie z projektantką książek Katarzyną Buk

location icon
Dom Kultury Kadr Wincentego Rzymowskiego 32, Warszawa
calendar icon
Od 13 lis 18:00 do 13 gru 20:00Katarzyna Buk wraz z pracownią 27pixeli, zapraszają na premierowe spotkanie z self-publishingiem.

Alternatywne publikowanie książek staje się w Polsce coraz bardziej popularne, niestety niewiele osób wie jak uniknąć potknięć, zadbać o "zaistnienie" książki na rynku czy wybrać odpowiednie osoby, które tę publikację przygotują. 

Nie ma również wielu dostępnych źródeł, z których taką wiedzę można czerpać, dlatego autorka poradnika "Proste wydanie" na swoim spotkaniu autorskim, przedstawi m.in. proces wydawania książki od momentu zakończenia prac nad surowym tekstem do chwili dostarczenia pierwszego nakładu z drukarni.

Spotkanie poprowadzi psycholog, coach - Zuzanna Sentkowska

Będzie pyszna kawa i niespodzianki, a także czas na otwarty panel dyskusyjny, w którym każdy gość będzie mógł wziąć udział, zadając najbardziej nurtujące go pytania.

Zapraszamy serdecznie Autorów, blogerów i wszystkich ciekawskich! :)
Wydarzenie odbywa się bezpłatne, ale ze wzgl. na ograniczoną ilość miejsc, rejestracja jest obowiązkowa.

CO?

Spotkanie autorskie z Katarzyną Buk oraz panel dyskusyjny dla self-publisherów.

GDZIE?

Dom Kultury Kadr, ul. Wincentego Rzymowskiego 32, Warszawa

KIEDY?

13 listopada 2019 r. godz. 18:00

Ps. Rozumiemy, że przeprawa przez Warszawę po 16 zajmuje dużo czasu, dlatego przychylamy się do Waszej sugestii i SPOTKANIE ROZPOCZNIE SIĘ O 18:00, natomiast my czekamy na Was już od 17:30.


Katarzyna Buk
(Autorka, graficzka, właścicielka pracowni 27pixeli)

Graficzka, projektantka książek, autorka poradnika dla self-publisherów "PROSTE WYDANIE" (www.prostewydanie.pl). Właścicielka pracowni graficznej 27pixeli (www.27pixeli.com), pomysłodawczyni portalu wydawniczego dla self-publisherów "Pod Tytułem" (www.podtytulem.pl). Projektowaniem graficznym zajmuje się od 2008 roku, specjalizując się w publikacjach drukowanych oraz identyfikacji wizualnej marek. Fascynuje ją projektowanie książek i skład publikacji, dlatego czynnie angażuje się w rozwój niezależnego rynku wydawniczego.
Wielokrotnie nagradzana za swoje projekty, m. in. na Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Kalendarzy ZoomArt oraz Międzynarodowym Festiwalu Łódź Design 2010. Na swoim koncie ma również publikacje prac i tutoriali w magazynie .psd Photoshop. Ukończyła studia magisterskie o specjalizacji systemy informatyczne e-biznesu oraz liczne certyfikowane kursy z zakresu projektowania graficznego oraz składu publikacji, typografii i animacji.


Zuzanna Sentkowska
(Prowadząca spotkanie)

Life & Career Coach, trener rozwoju osobistego, psycholog. Uwielbia rozmawiać i pracować z ludźmi, odkrywać razem z nimi, co w nich najlepsze oraz obserwować jak ludzie rozkwitają. Od 10 lat wspiera w zakresie radzenia sobie ze stresem, budowania modelu życia zawodowego i osobistego, a jej specjalizacją jest psychologia pozytywna. Stronę internetową Zuzanny znajdziecie pod adresem: www.zuzasentkowska.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Potwierdź swoją obecność :)
już niedostępne -