Rozwój osobisty

Webinar Wieczór z mentorem: "O mentoringu dla coachów, o coachingu dla mentorów. Praktycznie." - Tomasz Wański

location icon
Platforma zoom
calendar icon
Od 24 cze 19:00 do 24 cze 19:00

Jak w każdy ostatni czwartek miesiąca tak i w czerwcu zapraszamy na darmowy Webinar Stowarzyszenia PROMENTOR, który tym razem poprowadzi TOMASZ WAŃSKI - inżynier, menedżer, trener, coach oraz mentor. To będzie bardzo praktyczne ujęcie tematu który brzmi: "O mentoringu dla coachów, o coachingu dla mentorów. Praktycznie." Zapraszamy 24 czerwca, w czwartek, o 19.00. Link do zapisów niebawem na naszej stronie. Zarezerwuj sobie czas już teraz.

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ?

Coachowie i mentorzy są dość "przywiązani' do swoich metod. Jednocześnie wielu klientów oczekuje / potrzebuje i jednego, i drugiego. Wspierając skutecznie ludzi trzeba działać tak, aby pomóc danej osobie (w jej sytuacji, w jej otoczeniu - kulturowym, biznesowym, emocjonalnym). Pomóc zarówno "tu i teraz", jak też w perspektywie przyszłości. A to wymaga często wyjścia ze swojej "wieży", czyli działania szerzej niż tylko praktykowanie pewnej metody.

Webinar ma za cel zainspirować do elastycznego myślenia o zaspokajaniu potrzeb rozwojowych ludzi, pokazać społecznościom coachów i mentorów jak mogą z siebie nawzajem korzystać, z wreszcie dać zaczyn do rozszerzenia myślenia, bo nic na tym świecie nie jest stałe.

PROWADZĄCY.

Webinar poprowadzi Tomasz Wański - inżynier, menedżer i trener/coach/mentor. Ma kilkanaście lat doświadczenia w każdej z trzech ról zawodowych. Jako coach i/oraz mentor wspiera głównie menedżerów w biznesie: pomaga odnajdywać się w nowych rolach, skutecznie zarządzać zespołami, zarządzać zmianą w sobie i otoczeniu, a wreszcie budować nową efektywność i rozumienie siebie.

Lubi refleksyjnie patrzeć na swoją rolę "rozwijacza" ludzi i myśleć jak można wciąż lepiej wspierać realizację ambicji ludzi, osiąganie ich celów, odpowiadanie na wyzwania. Lubi też dzielić się swoimi poglądami i pomysłami oraz czerpać inspirację z różnych źródeł.

Jest współtwórcą i wieloletnim prezes Stowarzyszenia PROMENTOR, autorem wielu publikacji o mentoringu i podcastów pt: "O mentoringu słów kilka". a także współtwórcą Międzynarodowej Szkoły Mentorów i Szkoły Młodych Liderów.

Więcej informacji o Tomaszu tutaj: https://www.promentor.pl/project/tomasz-jan-wanski/

Spotkanie odbędzie się na platformie zoom.

Zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na wydarzenie

dostępnych: 48

już niedostępne -