PROJEKT LIDER szkolenia dla menadżerów

location icon
Coworking O4, Olivia Business Centre Gdańsk, al. grunwaldzka 472
calendar icon
Od 8 paź 17:00 do 3 gru 20:30
ticket icon
Od 1 500,00 zł

Pierwsza edycja programu PROJEKT LIDER!

Przed Wami unikalna pierwsza edycja programu PROJEKT LIDER stworzona przez Fundację Columbus przy współpracy z jednymi z najlepszych trenerów rozwoju osobistego - Filipem Nercem i Maciejem Kamińskim!


Objęcie stanowiska menadżerskiego to niewątpliwie sukces, nabywanie nowych doświadczeń, ale i wyzwania czy zadania, często przewyższające kompetencje młodych menadżerów. Czy wiesz, że brak przygotowania do tej roli niesie za sobą szereg negatywnych konsekwencji? Wielu początkujących menadżerów cechuje brak niezbędnych umiejętności kierowniczych, brak podstawowej wiedzy psychologicznej czy nieumiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych/konfliktowych. To często prowadzi do szybkiego wypalenia zawodowego i frustracji, czy nawet problemów ze zdrowiem. Taki scenariusz wcale nie musi się sprawdzić w Twoim przypadku! Dołącz do naszego programu!

Projekt Lider to niezbędny program dla Ciebie jeśli:

  • Zastanawiasz się, jak budować zespół
  • Zastanawiasz się, jak podzielić zadania w zespole
  • Przed Tobą szansa na awans lub jesteś menadżerem o krótkim stażu w nowej roli
  • Nie wiesz jak sprawić, żeby zespół był bardziej efektywny, nawet jeżeli składa się z bardzo różnorodnych ludzi
  • Jesteś świadomym przedsiębiorcą i zależy Ci na inwestowaniu w swoich ludzi, co realnie przełoży się na długofalowy rozwój twojego biznesu i wzrost konkurencyjności firm

Na tydzień przed rozpoczęciem szkolenia: wstępne INDYWIDUALNE SESJE COACHINGOWE

Indywidualne sesje coachingowe (1,5h) mają na celu analizę potrzeb szkoleniowych uczestnika, identyfikację jego unikalnych cech przywódczych oraz zdefiniowanie kluczowych obszarów rozwojowych.

PROGRAM:INDYWIDUALNE SESJE COACHINGOWE (1,5 h)
Sesje coachingowe weryfikujące oczekiwania uczestnika wobec szkolenia oraz analizujące pola rozwojowe28.09-02.10.2020 - godziny do ustalenia z uczestnikiem
MODUŁ I "JA JAKO LIDER"CZYM JEST EFEKTYWNY LIDERSHIP?
MÓJ INDYWIDUALNY STYL PRZYWÓDZTWA
MARKA OSOBISTA LIDERA08.10.2020 w godz. 17:00-20:30
22.10.2020 w godz. 17:00-20.30

MODUŁ II "JA I ZESPÓŁ"JAK ZBUDOWAĆ EFEKTYWNY ZESPÓŁ?
MOJA ROLA W ZESPOLE
KOMUNIKACJA W ZESPOLE05.11.2020 w godz. 17:00-20:30
19.11.2020 w godz. 17:00-20:30

MODUŁ III "WARTOŚCIOWY LIDER"CHARYZMATYCZNY LIDER
PRZYWÓDZTWO PRZYSZŁOŚĆI03.12.2020 w godz. 17:00-20:30
Po zakończeniu III modułu - INDYWIDUALNE SESJE ROZWOJOWE (1h)


O FUNDACJI COLUMBUS

Od ponad 6 lat zajmujemy się organizowaniem wydarzeń o tematach związanych z kompetencjami miękkimi i przedsiębiorczością. Jako prelegentów zapraszamy ekspertów oraz praktyków, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wśród uczestników naszych wydarzeń budujemy społeczność osób rozwijających się, zainteresowanych samorozwojem, osiąganiem swoich celów i przede wszystkim biorących odpowiedzialność za swoje życie.Od dwóch lat z sukcesami prowadzimy programy rozwoju dla młodych ludzi - The Grade i The Avenue. To programy dające młodzieży dobry start w dorosłość.


O Prelegentach

Filip Nerc

Jestem menedżerem z kilkunastoletnim doświadczeniem w jednej znajwiększych firm z branży finansowej w Polsce. Dodatkowo, od ponad 20 lat, jako wolontariusz, angażuję się w działalność kilku organizacji non-profit. Moją pasją jest praca z młodymi liderami i wspieranie ich we wszechstronnym rozwoju. Samemu lubię nowe wyzwania i stale szukam możliwości poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w obszarze przywództwa. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i posiadaczem Karty Dużej Rodziny. Mam za sobą kilkanaście maratonów i ponad 20 litrów oddanej krwi. Nie tak dawno odkryłem uroki zimowych kąpieli morskich, do których wszystkich zachęcam.

Maciej Kamiński

Jestem coachem i trenerem, z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w biznesie, w tym kilkunastoletnim jako menadżer w jednej z czterech największych grup energetycznych w Polsce. Uwielbiam wspierać, zachęcać i motywować innych do poszukiwań odpowiedzi na ważne pytania i znajdowania inspiracji do zmiany. Z zamiłowania społecznik zaangażowany w projekty pomocowe dla osób w potrzebie mieszkaniowej (Habitat for Humanity) i wspierające silne i zdrowe relacje w związkach (Tydzień Małżeństwa).Prywatnie spełniony mąż i ojciec dwóch fantastycznych córek: 10-letniej Julii i 7-letniej Natalii. Pasjonat koszykówki (pozycja center), morsowania i wędkarstwa. Wielbiciel długich rozmów na tematy społeczne,.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  PROJEKT LIDER
8 Października 2020, 17:00 1 500,00 zł
  przedsprzedaż! PROJEKT LIDER
już niedostępne 1 199,00 zł -