III Edycja Projekt Ekspert (bezpłatny warsztat) - zostań Project Managerem z prawdziwego zdarzenia!

location icon
Startberry Grochowska 306/308, Warszawa
calendar icon
Od 30 mar 9:00 do 30 mar 9:00
To się musiało wydarzyć! Po sukcesie pierwszej i drugiej edycji, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, startujemy z nowym terminem!


WAŻNE: rekrutacja, tak samo jak udział w PROJEKCIE jest bezpłatna.
Poprzednia edycja: http://bit.ly/projekteksperthttp://bit.ly/projektekspert2

Szczegóły:

www.projektekspert.pl

30.03.2018 odbędzie się warsztat, który poprowadzą Konsultanci z PMExperts. Celem warsztatu jest przekazanie podstawowych umiejętności związanych z zarządzaniem projektami i wykorzystywaniu tej wiedzy w praktyce.

Lokalizacja:

WARSZAWA - miasto, w którym się spotkamy, jeżeli weźmiesz udział w rekrutacji. Warszawa to pierwsze miejsce, w którym uruchamiamy PROJEKT EKSPERT będący cyklicznym działaniem edukacyjnym. STARTBERRY We are Startberry. The place where magic happens!

Pomysł:

PM DOS PROJEKT EKSPERT zorganizowany jest pod marką Project Management Day of Service, promowaną przez Project Management for Change (pm4change), organizację z USA, która z powodzeniem wprowadziła podobną formułę w USA i Australii.

https://www.pm4change.org/
https://pmexperts.pl/

Warunki:

REKRUTACJA, w której udział mogą wziąć wszystkie osoby w wieku od 18 do 29 lat. Wytyczne oraz warunki, które trzeba spełnić, żeby dostać się do projektu, zawarte są w opisie poniżej - przeczytaj i jeżeli je spełniasz - ZGŁOŚ SIĘ!

Konsultanci:

Maciej Krupa
Piotr Plewiński
Arkadiusz Urbański
Adam Figurski

*BIO konsultantów znajduje się na dole wydarzenia!

------------------

PROJECT MANAGEMENT FOR CHANGE

Misją Project Management for Change jest uwolnienie potencjału w przyszłych i obecnych Project Managerach. Zdaniem wielu ekspertów, PM jest zawodem przyszłości, dlatego dzielenie się wiedzą oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, stawiane są w projekcie na pierwszym miejscu.

Projekt rozpowszechniany jest poprzez oficjalne wydarzenia o nazwie Project Management for Change pod nazwą Project Management Day of Service i skupia on Project Managerów z różnych stron świata, którzy angażują się pro-bono w działaniach zbliżonych do PROJEKTU EKSPERT.

https://www.pm4change.org/

------------------

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI?

Każda osoba w wieku 18-29 lat. Jeśli jesteś ciekaw(a) jak wygląda zarządzanie projektami, masz wiele pomysłów na projekty z różnych dziedzin lub realizujesz swój własny projekt, te warsztaty są dla Ciebie! Co musisz zrobić? Wyślij nam krótką informację o sobie (max 1 str. A4)! Napisz nam kim jesteś, czym się zajmujesz, jakie masz plany zawodowe lub jakiego rodzaju projekty chciałabyś/chciałbyś kiedyś realizować.

Zgłoszenie wyślij na adres: rekrutacja@projektekspert.pl. Na zgłoszenia czekamy do 10.03!
Warunki rekrutacji: http://bit.ly/warunki_ekspert

------------------

www.projektekspert.pl
rekrutacja@projektekspert.pl
rekrutacja@euro26.org.pl

------------------

KONSULTANCI (BIO):

➡ Maciej Krupa, PMP - Od 2015 roku kierownik projektów, konsultant i trener zarządzania projektami pmexperts. W tym czasie wspierał wprowadzanie międzynarodowych standardów zarządzania projektami w przedsiębiorstwach produkcyjnych z branż: przemysłowej, spożywczej, biotechnologii oraz motoryzacyjnej. Ponad to szkolił kierowników projektów w branżach: energetycznej, telewizyjnej, transportowej, reklamowej, motoryzacyjnej oraz usług finansowych. Wśród wspieranych przez niego przedsiębiorstw znajdują się: Aglob (konstrukcja rozwiązań przemysłowych), Cellfast (przetwórstwo tworzyw sztucznych), Iturri Poland (produkcja środków bhp), Enersys (produkcja ogniw akumulatorowych), Wemeco Poland (przetwórstwo stali i aluminium), NGK Ceramics Polska (produkcja filtrów dla branży automotive), Damen Engineering Gdańsk (projekty konstrukcyjne dla przemysłu okrętowego), StoGda Ship Design and Engineering (projekty konstrukcyjne dla przemysłu okrętowego), Cenos (przetwórstwo żywności), Zeelandia (produkcja spożywcza), Ergo Hestia (towarzystwo ubezpieczeniowe), MAN Diesel & Turbo Poland (usługi serwisowe dla przemysłu), a także Alior Bank, Getin Leasing, Lufthansa Global Business Services, Auchan, Jota Group, Urząd Transportu Kolejowego, NC+, Śląskie Laboratoria Analityczne. Certyfikowany kierownik projektów PRINCE2® Practitioner oraz Project Management Professional (PMP®). Akredytowany trener i egzaminator metodyki PRINCE2®. Wykładowca Akademii PMP®, prestiżowego, najstarszego w Polsce autorskiego programu przygotowującego do zdobycia certyfikacji PMP® oraz CAPM®. Od 2015 roku przeprowadził 121 szkoleń i przeprowadził 2 420 godzin szkoleniowych. Przygotował ponad 300 osób do międzynarodowych certyfikacji z zakresu zarządzania projektami. Fascynują go języki obce. Szkoli i doradza organizacjom w języku polskim i angielskim. Płynnie posługuje się językiem niemieckim. Od kilku lat doskonali znajomość języka hiszpańskiego. Pasjonat żeglarstwa i wdrażania zasad zarządzania projektami w życiu codziennym.

➡ Arkadiusz Urbański, PMP, PSM I - Kierownik projektów, konsultant, trener z ponad 9 letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami. Product owner w projektach związanych z wdrożeniami oraz rozwojem systemów ERP. Jako key User modułu PS w SAP Schneider Electric Polska, brał udział we wdrożeniach systemu w kraju i zagranicą, przeprowadzał analizę procesów biznesowych w celu zdefiniowania funkcjonalności systemu, szkolił użytkowników modułu PS, nadzorował pracę zespołów w nowych jednostkach Firmy. Doświadczony trener metod zwinnych oraz klasycznych zarządzania projektami, szkoli kierowników projektów i zespoły SCRUMowe, przygotowuje do egzaminów PMP i PSM I. Prowadził projekty dla takich organizacji jak: Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krakowskie Centrum Kongresowa, Port Lotniczy w Gdańsku, Stadion Miejski w Zabrzu, Gdański Park Naukowo Technologiczny, Szpital Medicover w Warszawie i wiele innych. Kierował logistyką projektów Złote Tarasy, Stacja Metra Plac Wilsona, "North Gate" - Centrum Wielofunkcyjne Bonifraterska i innych. Prywatnie fascynuje się turystyką kajakową, górską i rowerową zarażając tą pasją bliskich i dalszych znajomych.

➡ Adam Figurski, PMP - Kierownik projektów, konsultant i trener zarządzania projektami z blisko 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów. Od 2016r. jest akredytowanym wykładowcą Akademii PMP®, prestiżowego, najstarszego w Polsce autorskiego programu przygotowującego do zdobycia certyfikacji PMP® oraz CAPM®. Z powodzeniem opracował wew. metodyki zarządzania projektami dla jednej z największych sieci sklepów handlowych w Polsce oraz dla wiodącego producenta kosmetyków i środków higieny jamy ustnej. Szkolił początkujących, jak i zaawansowanych kierowników projektów w takich firmach jak ABB, Auchan, Play, EY, Getin Noble Bank, NetWorkS! czy Mercedes-Benz. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów - współpracując z instytucjami rządowymi, pozarządowymi oraz firmami prywatnymi z USA, Wielkiej Brytanii, Hong Kongu, Wietnamu i innych krajów. Jest również wykładowcą na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, gdzie otrzymał 4 nagrody Rektora łącznie z wyróżnieniem jako najlepszy wykładowca na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Szkoli i doradza organizacjom w języku polskim i angielskim.

➡ PIOTR PLEWIŃSKI, PMP - Kierownik projektów z ponad 15-letnim stażem zarówno w polskich, jak i międzynarodowych organizacjach. Konsultant i trener zarządzania projektami m.in. w takich firmach, jak: Amica, Aquanet, BNP Paribas, BOT Górnictwo i Energetyka, BZ WBK, Capgemini, Cenos, ComArch, Deloitte, Det Norske Veritas, Elektrolux, Elektrobudowa, IMI, ITI Neovision, Lorenz Bahlsen, Lotos, Lufthansa, NEMAK, Orange, Polpharma, UBS Bank, Tokio Marine HCC, Ulstein, Węglokoks Energia, VECTRA. Certyfikat PMP® zdobył w 2002 roku. Od 2005 roku wykładowca "Akademii PMP®". Członek założyciel PMI® Polska, a w latach 2004-2009 Prezes Zarządu gdańskiego oddziału PMI®. Członek założyciel PMI® Armenia, Yugoslavia oraz Romania Chapter. Członek PMI® REP Advisory Group oraz RCP Advisory Group reprezentujący region EMEA. Indywidualne konsultacje, coaching i mentoring kierowników projektów prowadził m. in. w takich firmach, jak Comarch, NGK Ceramics, Reiffeisen Bank Polska, Tokio Marine HCC czy VECTRA. Wspierał doradczo rozwój metodyk i biur zarządzania projektami w takich firmach m.in. w firmach Auchan, Cenos, Lorenz Bahlsen, IMI, NGK Ceramics, Kompania Piwowarska, Parker Hannifin, Tokio Marine HCC i VECTRA, TORF Corporation.pis wydarzenia

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Pojedynczy ekspert
już niedostępne -
  Kilku Ekspertów (Grupa do 5 osób)
Wyprzedane Brak wolnych miejsc