Projektanci Innowacji PFR

location icon
Biznes Zone Kraków ul. Królewska 57, Kraków
calendar icon
Od 24 paź 9:00 do 24 paź 17:00

Weź udział w bezpłatnych warsztatach i poznaj Design Thinking - metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google -już 24 października w przestrzeniach Biznes Zone Kraków.

Projektanci Innowacji PFR to program edukacyjny prowadzony we współpracy Google i Polskiego Funduszu Rozwoju. Biznes Zone i StartUp Booster są partnerami wspierającymi.

Nie czekaj i APLIKUJ
⬇️⬇️⬇️

https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-biznes-zone-krakow-2410/registrations/new/

✅ Design Thinking jest metodą stosowaną w Google przy tworzeniu innowacyjnych produktów. To usystematyzowany proces zawierający w sobie kolejne etapy rozwoju pomysłu. Od początkowej idei do stworzenia prototypu

✅ Całodniowe warsztaty to okazja do poznania ciekawych ludzi z różnorodnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Praca z osobami z wiedzą biznesową, techniczną, humanistyczną czy ścisłą pozwoli Ci odnaleźć nowe drogi rozwinięcia Twoich pomysłów i wspólnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

✅ Masz już pomysł? Będziesz mieć możliwość jego weryfikacji - wskazania mocnych i słabych stron. Odrzuć to, co niepotrzebne, rozwijaj to, co ma potencjał.

Kim jesteś ❓
Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne.

Czego się nauczysz❓
Projektanci Innowacji to bezpłatne warsztaty prowadzone we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju skierowane do wszystkich, którzy chcą nauczyć się kreatywnego myślenia w procesie projektowania nowych rozwiązań.

Kim zostaniesz❓
Stań się świadomym innowatorem. Projektuj innowacje, które rozwiązują realne problemy i dają szansę na stworzenie nowego biznesu, a także poznaj inne programy Polskiego Funduszu Rozwoju skierowane do Ciebie.

✅ Proces rejestracji:
1. Wypełnij formularz
2. Odbierz potwierdzenie rejestracji
3. Poczekaj na zaproszenie
4. Poinformuj nas o zmianach
5. Przeznacz dzień na warsztaty

Nie czekaj i APLIKUJ
⬇️⬇️⬇️

https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-biznes-zone-krakow-2410/registrations/new/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc