Zarządzanie

Profesjonalny Menedżer Restauracji II Edycja

location icon
Targi EuroGastro al. Katowicka 62, Nadarzyn, Ptak warsaw expo, warszawa
calendar icon
Od 1 wrz 10:00 do 2 wrz 16:00


Anna Dębska - redaktor naczelna GdzieZjesc.info, krytyk kulinarny 

Redaktor naczelna www.GdzieZjesc.info® - jednego z największych przewodników po dobrych restauracjach w Polsce oraz współwłaściciel agencji AFMedia.pl. Od ponad 11 lat wspiera restauracje w poprawnym funkcjonowaniu, doradza w kwestiach jakości, poprawnej polityki marketingowej, czy relacji w załodze. Jako Audytor Restauracyjny rozwiązuje realne problemy i usprawnia pracę wielu miejsc wymagających poprawy, a jako Krytyk Kulinarny wskazuje miejsca, które jakością i smakiem zasługują na wyróżnienie i polecenie czytelnikom.


Rafał Głowacki - właściciel firmy doradczej Gastro Operator

Od ponad 20 lat związany z branżą gastronomiczną. Zaczynał swoją karierę w firmie Pepsico Restaurants zarządzając m.in. restauracją KFC Zodiak w Warszawie. Następnie związany z branżą sieci multipleksów Silver Screen oraz Multikino na stanowisku dyrektora operacyjnego. W latach 2011 - 2018 odpowiadał za rozwój usług gastronomicznych dla stref publicznych, VIP, bankietów i konferencji na Stadionie Narodowym. W firmie Sodexo Polska pracował na stanowisku dyrektora usług Prestige i zarządzał siecią restauracji w budynkach biur takich firm jak TVN, Citibank, PKO BP, NBP, Orlen. Absolwent Technikum Gastronomicznego, a następnie Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskał dyplom magistra socjologii.


Małgorzata Buczkowska - radca prawny

Radca prawny Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu obsługi przedsiębiorców, szeroko rozumianego prawa spółek, prawa umów oraz funduszach venture capital. Z sukcesami prowadziła postępowania sądowe z zakresu prawa pracy oraz prawa cywilnego. Od 6 lat świadczy pomoc prawną w ramach Siwko i Wspólnicy Kancelarii Prawnej sp.k. Doświadczenie zdobywała w renomowanych kancelariach oraz jako in house lawyer, gdzie doradzała m.in. w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych, procesach przekształcenia spółek i obsłudze procesów inwestycyjnych, w tym z udziałem spółek publicznych i podmiotów zagranicznych.


Piotr Rogowski - właściciel firmy doradczej V4B

Współtwórca innowacyjnego projektu V4B Manager Zewnętrzny Gastronomii, który wpływa na zwiększenie zysków w restauracji. Wraz ze swoim zespołem opiekuje się ponad 170+ lokalami w Polsce. Swoje comiesięczne rozmowy z klientami traktuje prawie jak badania rynku gastronomicznego, dzięki czemu przekazywana wiedza jest stale poszerzana o nowe pomysły i rozwiązania. Prelegent na kilkudziesięciu szkoleniach i ogólnopolskich konferencjach. Jego nowoczesne podejście do zarządzania kosztem oraz personelem usłyszało już tysiące słuchaczy. Zaproponowane przez niego rozwiązania cieszą się wysoką oceną merytoryczną.


Agnieszka Ciesielska - ekspert rynku eventowego

Eventowy pasjonat, producent i event manager oraz bloger znany jako Eventowa Blogerka. Posiada 15-letnie doświadczenie na ryku eventowym i rozwija swoje pasje i wyzwania w ramach swojej Agencji Eventowej Everitum mającej siedziby w Poznaniu i Warszawie. W portfelu klientów stałych posiada 30 firm stale zlecających wydarzenia każdego formatu. Obecnie wdraża projekt Event Talks, który będzie funkcjonował od jesieni 2018. Od 2011 roku angażuje się w działalność eventową przy różnych organizacjach non profit, a także prowadzi bloga eventowego pod nickiem "Eventowa Blogerka". Aktywny trener licznych szkoleń i konferansjer oraz animator.


Marek Skała - mówca inspiracyjny, trener, coach

Właściciel firmy szkoleniowej MEGALIT - Instytut Szkoleń, Najlepszej Firmy Szkoleniowej 2014. Od 25 lat prowadzi projekty szkoleniowe i rozwojowe dla największych polskich i światowych koncernów. Moderator warsztatów strategicznych. Osobowość Roku 2015 miesięcznika Osobowości i Sukcesy. Współzałożyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Członkostwo w ICF, ASTAD oraz International Federation of Journalists. Dziennikarz - publicysta, napisał kilkaset tekstów z zakresu biznesu. Autor książek, w tym trzech bestsellerów. Nagrody: Ostre Pióro BCC, Proton 2012 dla najlepszego edukatora w branży PR, Sowie Pióro Polonii 2019 (Wiedeń).


Marcin Dyrda - ekspert rynku gastronomicznego

Założyciel firmy GastroWiedza.pl. Ekspert i praktyk gastronomii, z wieloletnim doświadczeniem kelnerskim, barmańskim oraz cateringowym. Pracował jako menedżer restauracji, barów i kawiarni. Zna bardzo dobrze realia polskiej gastronomii. Jest trenerem, specjalizującym się w zagadnieniach związanych z obsługą Gościa. Prowadzi szkolenia dla kadry menedżerskiej i personelu sprzedażowego gastronomii oraz sesje coachingowe. Pomysłodawca i właściciel profesjonalnego portalu internetowego poświęconego Wiedzy Biznesowej w Zarządzaniu gastronomią - GastroWiedza.pl.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilety w tej cenie dostępne do końca lipca Bilet 1.09.2021 cena specjalna

Bilety w tej cenie dostępne do końca lipca

Wyprzedane 350,00 zł Wyprzedane
Bilety w tej cenie dostępne do końca lipca Bilet 2.09.2021 cena specjalna

Bilety w tej cenie dostępne do końca lipca

Wyprzedane 350,00 zł Wyprzedane
Bilety w tej cenie dostępne do końca lipca Bilet 1-2.09.2021 cena specjalna

Bilety w tej cenie dostępne do końca lipca

Wyprzedane 490,00 zł Wyprzedane
Bilety dostępne dla ubiegłorocznych uczestników Bilet 1.09.2021 cena specjalna

Bilety dostępne dla ubiegłorocznych uczestników

już niedostępne 250,00 zł -
Bilety dostępne dla ubiegłorocznych uczestników Bilet 2.09.2021 cena specjalna

Bilety dostępne dla ubiegłorocznych uczestników

już niedostępne 250,00 zł -
Bilety dostępne dla ubiegłorocznych uczestników Bilety 1-2.09.2021 cena specjalna

Bilety dostępne dla ubiegłorocznych uczestników

już niedostępne 390,00 zł -
  Bilet 1.09.2021 cena regularna
Wyprzedane 450,00 zł Wyprzedane
  Bilet 2.09.2021 cena regularna
Wyprzedane 450,00 zł Wyprzedane
  Bilet 1-2.09.2021 cena regularna
Wyprzedane 690,01 zł Wyprzedane