A3 Problem Solving - skuteczne rozwiązywanie problemów w organizacjach z raportem A3 ONLINE

location icon
Lynsky Solutions ul. Rydlówka 5, Krakw
calendar icon
Od 28 maj 9:00 do 28 maj 16:00
ticket icon
Od 1 094,70 zł

Cel warsztatów :

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z techniką rozwiązywania problemów - Problem Solving oraz nabycie umiejętności praktycznego jej stosowania w przedsiębiorstwie.

Profil uczestników:

Szkolenie kierowane jest do kierownictwa, menedżerów, inżynierów, wszystkich pracowników produkcyjnych oraz osób chcących doskonalić się w zakresie kompleksowego rozwiązywania problemów.

Program szkolenia Problem Solving znajdziesz na stronie www: http://lynskysolutions.pl/index.php/szkolenia/...

SZKOLENIA ON-LINE na żywo w Lynsky Solutions

Nasze rozwiązania technologiczne oparte są na zaawansowanym oprogramowaniu łączącym streamingowanie treści video i audio, chat, elementy webinaru i platformę e-learningową tworząc w pełni funkcjonalne i potężne narzędzie współpracy dla uczestników szkoleń.

Jakie korzyści daje szkolenie on-line?
Zajęcia prowadzone są na żywo przez trenerów w wirtualnej klasie umożliwiając pełną interakcję uczestników z trenerem. Dzięki temu w szkoleniu możesz wziąć udział w sposób wygodny dla siebie, z dowolnego miejsca, znacząco oszczędzając czas na podróże i oczywiście koszty związane podróżą i pobytem w hotelu.

Dodatkowo zyskujesz rozbudowaną możliwość kontaktu z trenerem po szkoleniu. Jeśli będziesz miał pytania lub będziesz chciał dopytać o trudniejsze kwestie, będziesz mógł to zrobić.
Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

W szkoleniu on-line na żywo nic Cię nie omija. Wykonujesz w ciekawy sposób ćwiczenia i warsztaty, dyskutujesz i dzielisz się doświadczeniem, czyli jesteś aktywnym uczestnikiem.

Certyfikat:

Uczestnicy otrzymują rejestrowany Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu Problem Solving wydawany przez LQcert..

Forma szkolenia:

Szkolenie jest połączeniem zajęć teoretycznych oraz ćwiczeń praktycznych przygotowujących do praktycznego stosowania techniki Problem Solving.

Czas trwania szkolenia:

Szkolenie trwa 1 dzień - 8 godzin.

W cenę wliczono:

  • Udział w szkoleniu online
  • Certyfikaty
  • Materiały szkoleniowe

Harmonogramy oraz programy innych szkoleń znajdziesz na stronie Lynsky Solutions: http://www.lynskysolutions.pl/index.php/szkolenia-...

Naszych klientów zainteresowały także szkolenia:

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Tutaj zarejestrujesz się na Szkolenie Problem Solving - skuteczne rozwiązywanie problemów Bilet na Szkolenie ONLINE Problem Solving A3

Tutaj zarejestrujesz się na Szkolenie Problem Solving - skuteczne rozwiązywanie problemów

dostępnych: 15

28 Maja 2021, 16:00 1 094,70 zł