Zdrowie i Medycyna

Prelekcja na temat chorób psychicznych

location icon
Online (platforma Zoom)
calendar icon
Od 20 paź 10:00 do 20 paź 12:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Fundacja Credo zaprasza pracodawców, pracowników instytucji, urzędów, szkół, mediów, działaczy organizacji pozarządowych, lekarzy, duchownych i wszystkich zainteresowanych na prelekcję destygmatyzacyjną na temat chorób psychicznych. Odbędzie się ona w ramach projektu "Pierwszy dzwonek - wspieranie zdrowia psychicznego" współfinansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Śląskie Lokalnie.

Celem prelekcji jest wzrost świadomości uczestników na temat zaburzeń i chorób psychicznych, zmniejszenie lęku przed kontaktem z osobami chorującymi psychicznie, zmniejszenie stygmatyzacji osób doświadczających kryzysów psychicznych.

Zajęcia poprowadzą Agnieszka Ejsmont, przedstawicielka Grupy Wsparcia Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego TROP, laureatka konkursu "Człowiek bez barier" i Magdalena Lipiak, psycholog, psychoterapeuta, doradca zawodowy. W programie m.in.: podstawowe informacje o zaburzeniach psychicznych, historia choroby, co pomaga w walce z chorobą psychiczną, codzienne życie osoby po kryzysie. Uczestnicy będą też mogli zadawać pytania.

Prelekcja odbędzie się w środę 20 października w formie zdalnej na platformie Zoom w godz.10.00-12.00. Liczba miejsc ograniczona.

Uwaga:

Pobieranie biletu po rejestracji nie jest wymagane. Link do prelekcji zostanie wysłany na adres email podany w zgłoszeniu.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Prelekcja
już niedostępne -